bugün

Lan burada popüler oluo ne yapacağım? Çok lazım sanki.

T:yazıp geçmek.
Çünkü yazabiliyoruz.
Her şeyin bi amacı var da.Babanınkini çözemedim.zevk de vermezsin sen.
Sözlüğü kişisel hafıza olarak kullanmak.
iletişim insanı olduğum için bilgiyi ve bazen de yaşadıklarımı, ruh halimi paylaşma isteği. Son birkaç gündür de can sıkıntısı sebebiyle
evet ya bende merak ediyorum anlatsanıza neden yazıyorsunuz?
Allah yardımcısı olsun. Yazmak için yazanlara... acıyorum onlara
iyi vakit geçirmektir. kime ne ki hem ?
ben kalabalık etmek için yazıyorum.
Popülerlik peşinde koşan Boş beleş beyanı.
Popüler olmak.
ne biliyim kızlar da siklemiyor yani, amacı nedir anlamıyorum ezik yazarları. maksat sözlükte takılıyorum havaları atmak falan geçin bu işleri bilader.
bu şey değil mi ya bisiklet süren çocukların süremeyen çocukla alay etmesi. Hani bir laf varya (bkz: sen anne karnında mı öğrendin) peki ya sen (bkz: anne karnında mı popüler oldun)
Popüler yazarları var etmek.
Kendimi geliştirmek için yazıyorum. Yazmadıkça körelirsin.
yazsam da yazmasam da burda olmak keyif veriyor.
Bilgi vermek. Tanım girmek. Sözlüğü amacına göre kullanmak.burası bir sözlük ya hani sözlüge uygun yazmak gerekiyor diye düşüyorum. Hani popülerlik sosyal medya hesaplarında oluyor ya hani burası değil ya hani. bence o şahsın amacı belli de ya bunu soranın?
Düşündürücü durumdur. Bir sikime yaramayan tipler burada niye durur ki silik yese fark edilmeyen tipler. Evet.
popüler(!) yazarları gördükçe haline şükür eden bir şekilde entry giren yazarlardır.
Popi dediklerinizin her bokta didişmesini okumak eğlendiriyor beni ondan burdayım.
artık hiçbir sözlükte önem arz etmeyen kişilerdir. o işler biteli çok oldu be anam.
popüler olmak.
hayattaki başarım; sözlükte popi olmak.
Burda 3-5 kişinin birbirinin adını verdi diye popüler mi olunuyor?
hahaha kıçımın kenarı...
Sözlüğün ayak işlerini yapmak ben ve benim gibi sözlüğe yön veren yazarları övmek gibi görevleri var. Evet.
Ben milleti eksiliyorum.