bugün

109.195 entry girecek kadar işsiz olsam, sürekli ama sürekli entry girerek milletin gözüne batsam muhtemelen popüler demeyelim de ismi bilinen bir yazar olurdum.

popüler demek başka bir şey, yazdığının kıymeti olan, troll ise sağlam troll, siyasi yazıyorsa gerçekten ideolojisinin peşinde bilgilerle dolu biri veyahut yazdığı alanda başarılı yazardır.

sen ciddi popüler değilsin birader, tenekesin. boş teneke 109.195 entry girip yine de siklenmeyecek kadar boş. vurunca ses geliyor.
Popüler olanlarda anasının karnında popüler olarak mı geliyor dünyaya.
böyle anonim ortamda deşifre edilemeyeceğini umarak içinden geçeni yazmak istiyordur.
Tamamen kalabalık etmek başka amaçları yok. Evet.
Sözlüğün merak ettiği bir hede.

Popüler olmaktan kasıt nedir? Her entrysine onlarca artı oy almak mı, takipçi kasmak mı yoksa trollük yaparak kendine küfür ettirmek mi? Sözlüktekiler genelde son seçeneği değerlendiriyor.

Bana göre popüler olup, sözlüğe katkı sağlayanlarda var tabi. (bkz: gecenist) (bkz: zeytinyagli dolma kalem) (bkz: isimsizin1i)

Popüler olmayıp, bilgi içerikli entry giren ve hatta yazılarını beğendiğim güzel kişiler de var. (bkz: meja) (bkz: tutunamayanlardan biri) (bkz: bana v de) takip etmeyip okuduklarıma ayrı selam olsun *

Ve burayı günlük olarak kullanan bir çok kişi de var özellikle ekşi'den bir tayfa yada benim gibi en az 1 kişi bile okuyorsa bir şeyler yazmalıyım diyenler de.

Kısacası, burda farklı pencerelerden bakan birçok insan var. Dünyamız ne kadar aynı olsa da yine de göremediklerimizi görmek için popüler olsun yada olmasın, saygılı şekilde değerlendirme yapmalıyız. Diyeceklerim bu kadar.
insan burada bile popüler değilse neden yazar ki tam eziklik. Evet.
arkadaş ortamında ben sözlükte yazarlık yapıyorum yeah tatavasıdır. bi bitmediniz aq.
Yazdıkça şu an için sahip olmadığı popülariteye belki bir gün sahip olabilme umudu şeklinde açıklanabilir.
Hoş Uludağ sözlükte popüler olmak size ne kazandırır, o da ayrı konu. Bir ihtimal ulu puanınızı kullanarak daha uygun koşullarda ihtiyaç kredisi falan çekebilirsiniz belki.
Herkesin popisi kendine.
Para veriyorlar.
popüler olmak.
anlaması zor olan amaçtır. evet.
sözlükte kuru kalabalık yapmak galiba evet.
yıkık amaçtır yazma demiyoruz ama kimse ilgilenmiyor iplenmiyorsun en iyisi sözlüğü terket git.
Yazma amacım popüler olmak değil,düşüncelerimi bir yere kaydetmek ve okuyanların da fikir yapısını düzeltmesini ummak. Herkesi ilgi şebeği zannetmeyin vizyonunuzu genişletin biraz.
Popüler olmak. Dünyaları ben yarattım moduna girmek.
Boşuna yer işgal etmek galiba. Alayı kuru gürültü. Evet.
zihnindekileri kusmak için. çünkü bu kafanın içindeki düşüncelere dayanamıyorum çoğu zaman.
Popüler olan yazarın bir zamanlar popüler olmadığını bilmesi.
Dan dun işlerdir. Erkekse, meriçlik peşindedir. Kızsa, kezbanlık derdindedir.

Alem bizim gibi delikanlı görmedi daha. Bizim gittiğimiz yerde, önümüzde duracak adam yoktur. Adamın iflahını sökeriz.
Gelmiş yine komik ergen. Git hadi prim filan yap sen.
(bkz: herkesin bir popisi vardır)
başlığı açıldığından beri ara ara harlayanlara bakın, siz de şirinleri görebileceksiniz.

bakın amaç buldum kendime, yetkililik çok sıkıcı.
aydinoglu'nun havalarına bak hele ! ulan kıçı kırık bir yerde ünlü olsanız ne olur olmasanız ne olur ?
populer olmak.