bugün

Belki okuyan olur amacıdır. Okunmuyor diye yazmazsak hiç okunmaz ki zaten. Çünkü ortada okunacak birşey olmaz. Kendi kendimize eğleniyoruz işte. Dokunmayın.
bende insanım lan . bırakın yazayım .
çünkü sanda sohrette gözüm yok.
Takılıyoruz öyle...

Yav o değil de bu oytunu alacak bi kız vardı ne oldu ona? Everelim bunları da herkes rahatlasın.
söyleyin bakayım amacınız ne lan sizin?
Kişiden kişiye değişen amaçlardır.

Ben bir tanecik dost edindim, muhabbeti oradan buraya sürükleyip duruyoruz.

Öptüm seni cınım.
Hani ırgat kahvesinde tipler olur ya iş olsa da gitsek diye beklerler bu tiplerde onlar gibi. Evet.
moderatör olmak değildir. teşekkürler.
Arada birileri yanlışlıkla da olsa okuyor yazdıklarımı. Bu da beni çok sevindiriyor. Bayağı bayağı sevindiriyor hem de.

Onun dışında burada olmamı gerektirecek başka bir durum yok.
hitler de popülerdi ama işte önemli olan nasıl popüler olduğundur.
sözlüğe uzun süre ara verip tekrar geri dönmüştür. Sözlük dışında çılgınca hayatını yaşamış, olmayınca geri dönmüştür.

(bkz: suskun yazar)
Ulan sikik sen o karmayla yazsan ne olur.
sözlüğün seviyesini yükseltmeye çalışıyorum ben kendi adıma.

eheheh.
"hep merak etmisimdir ne seni tanıyan ne hakkında konuşan sıradan birisin ve kalitesiz yazı yazıyorlar."

anlamamız gereken şey tam olarak nedir ? türkçe ile ilgili problemleri olan bir trollll yazarı kendisi. görülebileceği üzere, "seni tanıyan" veyahut "senin hakkında konuşan" yazarken her şey mükemmel bir anda neden çoğula geçiyoruz ? "kalitesiz yazı yazıyorlar"

(bkz: sen kimsiniz)
canı istediği içindir.
her alanda popüler şeylerin ne kadar boktan olduklarını bilir.
'ananın a*ından dolayı' şeklinde cevaplanacak sorudur.

edit: pardon telefon kendi sansürlemiş. akından demiştim ben.
Popüler olduğunu zanneden tiplere format öğretmektir.

Popülerim diye takılan adamların entrysi başlığı tanımlamıyor lan daha. Ahaha evet.
popüler olmak olabilir. belki de sözlüğün seviyesi yükselsin istiyordur
Age Of da bulunan ameleler var ya oduncu işçi aha bunlarda onlar. Öyle ayak işi yapsınlar. Evet.
ben sözlüğe içimdekileri kusup çıkıyorum, sizi bilmem.
Popüler olmak için mi yazılır? Bak bileydim abone olmazdım.
Benim ağzımdan da ırkların yarrağı düşmese bende popüler olurdum ama neyseki hemcinslerimin üreme uzvları dikkatimi çekmiyor. Allahin her günü açtığı başlıklarla anasına avradına sövdüren adamın popülerim tavırları da biraz şey geliyor bana.
popüler olsa gider hürriyette yazar aq. burda ne işi olur.
Tarihe not düşmek.
benim için çoğu zaman düşüncelerimin fotoğraflarını çekmek amacıyladır. Yıllar sonra ne hakkında ne düşünmüşüm,neler değişmiş bende gibi iç ısıtan, bazen geçmişe yönelik utandıran duygular yaşamayı seviyorum.