bugün

eski adı soho olan beyoğlu iş merkezi'nin terasındaki * mekan.

servisi biraz yavaş, ama yemekler hiç de fena değil. fiyatlara gelince muadili mekanlara göre gayet normal.

sözün özü ponte sırf atmosferi için bile tercih edilebilecek bir yer. bir yanda kızkulesi, diğer yanda boğaz köprüsü var, istanbul ayaklarınızın altında.
şimdi arkadaşlar fiyat bilgisi vermeden mekan tarifi olmaz. eğer buraya gidecekseniz adam başı 50 ytl'yi gözden çıkarmalısınız. yok ben çok yanarlı dönerli bir gece geçircem diyosanız 200'den aşağı çıkamazsınız. ama sadece bir bira içip çıkayım tadındaysanız 10 ytl yeterlidir. fakat cumartesi gecesi kimse sizi bir bira için içeriye almaz onu da belirtmek gerek. zaten özel bir gün için gidiliyorsa kesinlikle randevu almanız gerekir aksi takdirde kapıda kalırsınız. bi de jean-tshirt ikilisinden öte smart casual giyinmek size artı puan kazandıracaktır..
Cihangir'deki en kazık yerlerden birisi belki de birincisi. maaşı 3-4 milyar olan yoneticilerimizle gittim bir daha hiçbir koşulda gitmem her ne olursa olsun okurlara da uzak durun derim. bir salata bir bira bir nescafe 50 YTL hesap oha falan oldum.