bugün

şanlı urfa da pkklı cenazesinde polisin müdahalesi üzerine bir (orospu çocuğu) pkk yandaşının polise "yaşadığınız ülkeyi alt üst edeceğiz, göreceksiniz. benim arkamda binler var" demesi durumu..

bunun üzerine polis ağabeyimiz in verdiği cevap ise "bizim de arkamızda 75 milyon Türkiye var"..

aradaki farkı lütfen gözetin.. ayrımcılığı yapan kim acaba?

not: yakın zamanda o pkk lının son halini göreceğiz, allahın izniyle buna eminim !

not2: türkün gücünü göreceksiniz!
tek hücreli beyniyle sarf edilmiş talihsiz sözcük öbekciği. neyse kasmaya gerek yok beyinsiz orospu çocuğu, çarığını pkk ya siktirtmiş göt beyanı.
Benim arkamda ibneler var demek istemiştir.
Önce kendisini sonra arkasındaki binleri...
hadep barajdan sırtüstü atlayınca üzüntüden götü yanan milyonları hiç hesaba katmayan parti üyesi.

yahu iki ay öncesine kadar hadep meclise milyonların desteğiyle biji biji koşuyor diye hüngür hüngür ağlayarak sandalyeden düşenler partilinin sözüne inanmıyorlar ya. ben de buna inanamıyorum azizim vallaxi.
Benim arkamda pipiler var demek istemiştir. bir taraflara devamlı dayanıyorlar ya.
Hasta kafaları ve hastalıklı zihniyetleri en açık şekilde tezahür etmiş bir adam diyelim ağzımızı bozmaya gerek yok.ha şunu bilsin o polisin dediği gibi polisin arkasında da biz milyonlar varız iş birinin yaşam alanını karıştırmaya varacaksa iyi düşünsün sonunda kimin pişman olacağını.
aşireti vardır amk. her boka pkk pkk.
O binleri hergün birer birer geberiyor da bitmiyor pisliklerin. Evet arkadaşlar! Devlet artık ırkçı bir şekilde vatandaşına yaklasmıyor. Herhesı kucaklayan ve saran babacan bir tavırla, merhametle vatandaşının üzerine titrediği gibi basit bir tererüste bile cevabı birleştirici. Bu polise, bu askere el kaldırıp kurşun atan felç olsun. Yattığı yerden kalkamasın.
unutmadan.. bu ülke hepimizin, ama sizin değil.
Şüphesiz ki inci sözlükte yazmaktadır ve haklıdır.
Oradaki polis onu da arkasındakilerinde yedi sülalesini siker.
"ülkemde ne yaşıyon o zaman orospu çocuğu" diye devam etmeliydi polis abim.
75 milyon olmasada biz arkasındayız Sıkıntı yok Onlar çoksa biz Türk'üz.
binler derken itleri kastetmiştir.
inci sözlükte "bin" yazınca "piç" çıktığı düşünülürse baya bir haklı olan pkklıdır.
babalarından bahseden primattır.

sayı hayli kabarık haklarını yemeyelim....