bugün

bize rap yaparak pokemon sevgisini düzeltmeyecek olan çocuktur.
Gerizekalıdır. En sevdiğim çizgi filmdi o benim. Geri getirebilir misin o günleri çocuk?
Ilk küfürlerimi bu çocuğa etmiştim.
Çocuk 7. Kattan atlayıp , tek bir kırık ayakla kurtulmuş pokemonların yapamayacağı şeyi yapmış.
büyüdüğüne göre gidip dövebiliriz.
Akşam akşam hiç geleceğim yoktu. Arabesk rap tutkunu olmasi da hiç şaşırtmamıştır. Ben camdan atlamasini degil elktrik verilmiş tuzlu suya atlamasini beklerdim pikacu ucamiyor ki ya hdsffagaahgsgag.
Kendini pikaçu sanmış. Aq pikaçu uçuyor mu ?
kesin akp lidir sonuçta buda çocukluğumuzu çaldı.
büyümüştür.

görsel

görsel

http://www.sozcu.com.tr/2...tm_campaign=gunun-icinden
çok küfürlü hisler beslediğim velet. psikolojisi bozuktur. hayır ben de kendimi mew, mewtwo sanardım ama balkondan atlamayı geç koltuktan atlamadım. hadi tamam, çocukluk psikolojisiyle olabiliyor diyelim böyle şeyler. peki kendini pikachu sanıp atlamak nedir? lan pikachu uçamıyor ki.

sözün özü, bu çocuğu ve yaptığını neresinden tutarsanız elinizde kalır. kurulmuş bir komplodaki maşadır kendisi. hepimizin çocukluğunun içine sıçtılar.

yayınlanan son bölümün adı ''charizard chills''. hani şu charizard ile su pokemonunun savaştığı bölüm. charizard'ın buz kütlesine dönüşüp ash'in yardımıyla hayata döndüğü bölüm. hani şu aylarca charizard'ın ilk kez söz dinlemeye başladığı bölüm. aylardır beklediğimiz olay yani.

http://www.youtube.com/watch?v=JuYeHPFR3f0
Haalaa kufur yiyen tarihi karakterlerden dır.

Cumhuriyet dönemine damgasını vurmuştur.
mersinlidir. ya işte biz mersinliler 80 ili böyle pokemonsuz bırakırız. canımızı sıkmayın. survivor'ı da kaldırtırız yoksa. akıllı olun.
(bkz: Nefretle anıyoruz)
halk arasındaki adıyla orosbu çocuğudur.

çünkü intihar eden orosbu çocuğudur.
annesi hakkında pek iyi düşüncelere sahip olmadığım çocuktur.
cocukta nasil bir beyin varsa artik milyonlarca cocugun yapmadigi seyi yapiyor.

pokemon ferhat diye aratin bunu. bildigin isyankar abilere donusmus. bu mal yuzunden bir nesil pokemonu izleyemeden buyudu.
mc yakışıklıdır.
senin ben aklını sikeyim.
koca bir neslin ahını almıştır. evet.
yıllardan beri karşıma çıkması için dua ettiğim arkadaş. karşılaştığım zaman öncelikle camdan atlarken neden pikachu seçtiğini, örneğin neden pidgeotto seçmediğini soracağım. vereceği cevabın yarısında olaya gircem.
bir çok arkadaşı kızdıran ergen.
muhtemelen balbazara saçlarını yalatmış olan çocuk. *
Şimdi kendini ne sanıyormuş şeklinde soru sorulası çocuk.

Not: pokemonlar daha karizma.
Seni seçtim apachee
hayatımın çizgi filmini yarımda bıraktırmıştır. Onun ben ta allah belanı vermesi.
neden ölmediği bugün anlaşılmıştır. allah cc bile "sen gelme ulan" demiş resmen çocuğa.

sıfatı zükülesidir.