bugün

Oynayanların unutup da sizin hatırlamanız da ayrı bir ironi aq. Derdiniz ne söyleyin de ona göre muamele edelim biz de. Bu mu yani mevzu, konuşulacak şey bu mu yani? O kadar olay arasında bu mu geldi aklınıza da laf sokuyorsunuz gereksizce.
Lan oyuna girmiyor napalım aq sokuklar .
görsel

Akşam dışarı çıkcaz oyun açılmıyor ehehehehehe . Olum Şaka maka bu çıkıyor .
Bugun basladigim oyun, su serverler yogun olmasa sevecegim bir oyun.
görsel

Şunun bir çözümü yok mu?
(bkz: Üşenmek)
kapitalist bir oyun. Pokemonu bilen herkes bilir pokemon dağda bayırda ormanda yakalanır. Ama burda pokemonlar avmlerde, işlek caddelerde cirit atıyor.
Salak saçma bir oyun.
çıkın da biz de girek dediğim oyundur.
Üretici firmaya çok kısa bir sürede üç milyar dolar kazandırdığı söylenen mobil uygulama.
ne ara çıktığını, ne ara herkesin bağımlısı olduğunu anlayamadığım sikimsonik oyun.
Minibüsler için çıkartılmış oyun belki de otobüsler için. Yani bol durkalk yaptığınız araçta aşırı zevkli oluyor.

serverlar kilit tabi gün boyu girilmedi. venusar ı görüp kaçırdım bu yüzden. bi de bu aralar nearby özelliği çalışmıyor. pokemon nerde olursa olsun 3 adım gösteriyor takibe düşemiyorsun bu kötü.

bilgisayardan fake gps kullananlar olmuş. onlar bi yardım eli uzatırsa sevinirim.
(img:#1120214)
Yardım edebilecek varsa yeşillendirsin.
tıpkı animedeki gibi eevee karakterini 3 farklı şekile evolve'yababileceğiniz oyun. siz evolve yapınca rastgele birini yapıyor ama aslında istediğiniz türe evrimleştirebilirsiniz aşağıdaki videoda nasıl olacağı anlatılıyor. bana göre elinizde hangi tür eksikse ona evrimleştirmeniz daha mantıklı olur.

https://www.youtube.com/watch?v=N7W7qzwgxi0
Türkiye saatine göre hem güncelleme alıp hem de hacklenip duran serverlarına saldırı alan oyun açmaya üşeniyorum iki saat aç kapa yapa yapa giriliyor.
(bkz: gelmeyin tünelin ucu zubat a çıkıyor)
Oyun türkiyeye geldiğinde diğer ülkelerde eskimiş olacak.

(bkz: yetti be)
oyunu indirmeden önce epey bir araştırdım. yükleyenlerin çektikleri videoları izledim, değerlendirdim ve bir hevesle indirdim oyunu. bir heves dışarı attım kendimi ve pokemon aramaya, pokestoplardan rızkımı toplamaya başladım. ama nedense son zamanlarda soğumaya başladım. arkadaş amk sürekli pidgey, rattata, geodude, paras gelip duruyor. sürekli bunları yakalıyorum bıktım amk! nadiren de olsa bir ponyta geliyor. ulan sabahları ve akşamları çıkıp o kadar yürüdüğüme yanıyorum. ne lan bu biz sürekli sikimsonik pekomanları mı avlıcaz amk? yeter gına geldi. bi server çöküyor, bi gps okumuyor, bi donuyor, bi buga giriyor anlamadım gitti. çok sağlam olmasını beklerdim. hayır biz beta sürümünü oynadığımız için mi böyle, oyun türkiyede resmileşince daha da heyecanlı mı olacak? bunu anlamadım ben. bir tane enteresan pekoman yok amk! böyle birkaç gün daha giderse oyun türkiyeye gelesiye kadar millet soğuyacak oyundan.
Android için apk indirebileceğiniz linki vereyim rahatlayın mk.

http://www92.zippyshare.com/v/qeuNyfd7/file.html
Her pokemona en yakın 3 adım göstererek beni sinirlere gark eden oyun. Ekran titriyo pokemon dibimde görüyorum ama nearby 3 adım diyor. Nasıl çözülür bilen mesaj pls.
3 adım sorunu belirmiştir. herkeste vardır sunucu sorunudur.
Global çılgınlık: Pokemon GO
http://www.haberturk.com/...obal-cilginlik-pokemon-go
GPS sorunu yaşayan varsa bi ulaşırsa mutlu olurum.
Geçen gym'i elinden aldığım adamın yanında oturuyormuşum çok kötü baktı, çok...
az evvel sokakta bu pokemon ile karşılaştığım oyun.
gerçek olsa "para ateşlesene" deyip sonrada bıçak çekecek gibi hali var.
(img:#1121181)
Şaka maka güzel oyun ama büyük şehirdekiler çok daha şanslı tabii.