bugün

(#4243183)
cikolatalı pasta gibi taptıgım tek şeyi paylaşacagım da tek insandır kendisi, beni sevindirmesini de cok iyi bilen yazardır ayrıca. *
an itibariyle poison kelimesini bir türlü paylasamadıgımız yazar. *
nick altıma sureklı ugrayan yazardır. iyi ki de ugruyordur sagolsundur. onunla konuşulan her şey tekrar tekrar düşünülmekte ve ona dair bi şeyler yapılmaya calısılmaktadır şahsım tarafından. sevgilerimi iletiyorum kendısıne.. senı anlıyorum ben merak etme dıyorum. *
nick altımdaki entry'lerden habersiz olmam dolayısıyla hakaret edenlere karşı beni uyaran, yazılarını denk geldikçe okumaktan mutlu olduğum düşünceli yazar. *
vakt-i zamaninda guns n roses hakkinda cok pis bilgiler vermis yazar, yaftalamadan edemicem avatarindaki resmiyle siyasi gorusleri zerre uyusmayan insan.**
bir adam düşünün ki her şeyi hakkında bilgi, fikir sahibi olsun. ilk defa böyle bir insanla karşılaşıyorum. tabi bunlar onun artık özellikleridir. en mühim özelliği ise, sahip olduğu kocaman yüreğidir. ayrıca yeni spor hocamdır kendileri. *
farkında olmadan dumura uğrattığım renkdaş, kader ve keder arkadaşı. maliyetimizin muhasebesinde noksanlıklar olsa da tespitler kuvvetli ve tutarlı hala. cevabı bol şıklı soruları ve destanları ile ve " yok artık bu kadar da olmaz " diyecek kadar ( kimi zaman ) benzer düşününce şaşırtmıştır. takibe aldığım yazarlar arasındadır aynı zamanda.
1 sene önce tutulan boynumu geçmiş olsun dilekleri ile iyi eden yazar.
eksik olmasın.
(bkz: #4370696)
sözkonusu entryde yazarımız; bir kişinin düşüncelerinin kendi düşüncelerine uymadığını farkettiğinde insanları katletmenin insansal ve meşru bir hak olduğunu düşünmekte.eğer durum bu şekildeyse;

(bkz: #4370473)

tarafımın başlığı altına yazmış olduğu bu entryde üzerinde durmuş olduğu''görüşlerimiz uyuşmuyor'' şeklindeki değerlendirmeyi görmek beni tedirgin etti açıkçası,açık adresimi bilse vay halime. hayır biliyorum gözünüde kırpmaz hani,zira bu konuda ne kadar kararlı ve istikrarlı olduklarını çorum,maraş,sivas gibi deneyimlerde sergiledikleri performans ile bizlere çok iyi gösterdiler.
ilk görü$tüğümüzde kendi bardağimdan bir kac yudum chateau margaux icereceğim yazar.

cok vermem lan bi ton para verip aliyoruz.
mitinglerden beri gelmeyen parazitlerle uğraşmaması gerektiğini salık vereceğim yazardır. zira kendisine söylenen ithamlar aynı kişiler tarafından binlerce kez başkalarına da söylenmiştir.

söylenenleri pek s.kine taktığını da sanmıyorum ama yine bir hatırlatayım istiyorum kendisine, bu zatlar adana inönü parkında miting yapıp bildiri okurken çevrelerinden geçenlerin onlara bir cüzzamlı gibi baktıklarını.
birkaç kişinin toplaşıp mahlasının altında neden eylem yaptığını anlayamadığımdan mütevellit beni şaşkınlıklara sevk etmiş insandır. noluyo lan? herkes neden aynı günü ve aynı kişiyi seçti?
Toplumsal şuur terminolojimizi anımsayıp, ideoloji bile diyemeyeceğimiz bir oluşuma mensup olanları 2 ayaklı köpekler olarak betimleyenlerin kimler olduğunu öğrenmesini salık vereceğim genç mensup yazar.
bu 2 ayaklı köpek totolojisini kimlerin kime söylediğini ve bu terminolojiye dahil ettiklerini bir an önce araştırmasını öneriyorum.
muhabbet açma amaçlı karşı bakışlar atışsak * da diyecek bir halt bulamadığım, fakat muhabbetin belini kırabilecek kadar birikimli biri olduğuna inandığım yazar. bir dahaki sefere inşallah diyoruz.
tipini gördügüm zaman biraz sasırdıgım ama sonradan muhabbetin dibine vurdugumuz yazardır. bugun bizi yalnız bırakmadığı için yoğun teşekkürlerimi sunarım. özellikle zirvenin ikinci ayağında ciddi memleket meselelerine vermiştir kendisini. sanırım bu ülke içmeden kurtarılmıyor be kardeşim. *
dosyasını açmadığım yazar ağabey.. ama bu iddialarımı sineye çektiğimi göstermez tabi..

(bkz: sayın kılıçdaroğlu söz sırası sizde)
müzikal zevklerimizin uyuştuğunu yazar, güzel insan.
güne mesajlarıyla başladığım kişi. sanırım sözlükteki ilk arkadaşım olacak
(bkz: çok mutluyum sözlük)*
zeki çevik aynı zamanda ahlaklı olduğunu tahmin ettiğim saygılı yazar.
ADETA BiR ZÜRRiYETSiZLiK ÖRNEĞi OLARAK, AŞAĞIDAKi ENTRYi GiREREK BENi YARMIŞTIR. MUHTEŞEM BiR ENTRYDiR. YAZARI DA ÖYLEDiR. KENDiSiNE 2009DA HAYIRLI VURMALAR DiLERiM.
(bkz: mala vurmak/#4444695)
sanal alemde tanıdığım en güzel insan.*
şafak saymama yardım edip destek olan askere gidince çetele tutma sözü verdiğim yeni yılını kutladığım; düşünceli, nick'inin aksine şeker gibi insan, nesildaş yazar.
kaleminin çok kuvvetli olduğunu düşündüğüm, iyi gözlemci ve nazik yazar. sözlükte hep olması dileğiyle...
günlük moduma göre bana şarkı listesi yapan sözlük insanı. müzikten harbi anlıyor. takdir ediyorum.
20 temmuz 2009 deep purple istanbul konseri diyorum selam ediyorum.

karşılaşacağımdan emin olduğum nadir insanlardan biri.