bugün

samimi, sıcak ve içten sohbetlerin güzel yürekli insanı. kelimeler bazen kifayetsiz kalır ya anlatmaya, şu anda kaldığı gibi... her şeyin gönlünce olsun.
ayrıca; (bkz: ornek yazar)
bir çok kişinin 'ismi pınar galiba' dediği yazar.
vaha gibi bir yazar. bizim yazdığımız saçmalamalar arasına iliştirdiği özellikle alıntılarla vaha gibi yazar. tebrikler.
bir geyik yapmak için yeterli bilgi-görgü-kültür üçlüsüne sahip olduğu tarafımda tasdiklenip tebrik edilmiş yazar.

o değilde adam macbeth'i biliyor ya bunu sözlükte gördüm ya , ölsemde gam yemem.

bu arada dostum , şu formül işini bir konuşalım , kötü adamlık kötü bir fikirdi , hadi ahbap. *
hayır,sandığın gibi kıllı,tüylü bişeyler değil...
daha naif...
cumbadaki sağır sultan 'ın bayramınız kutlu olsun diyen çocuklara rumba 'dan şeker atması kadar sade ya da içten...
tüy dökme mevsimini çoktan geçirdi bu yazar.
hangi sahafçı, kebapçı olursa üzülmez ki sağır sultan?
prensip meselesi tabii...
shaekspaere'i yaratanın aslında marlow olduğu gerçeğinin farkındalığına erişmiş akıllı bir yazar... beynimin damağında iyi bir tat bırakmış yazar... herkese afiyet olsun...
(bkz: la)
(#6100795)
acıyacak başka sey bulamayan yazar.
e nane-limon içsin üniversite gençliği bitsin bu çile di mi ama?
tabi, tabi...
* * *
yaşıyor mu, öldü mü kaldı mı bilinmez yazarı. *
çanakkale boğazına karşı, arada dumanı tüten çayını yudumlayarak, kitap okuduğunu hayal ettiğim yazardır. özlemişimdir karşılıklı kahve içmeyi. ele geçen ilk fırsatta görmeye gidilmelidir.

not: artık kendisi, medyatik bir insan olmuştur. ne bileyim, forum istanbulda akvaryumda evlilik teklifleri, haberlere çıkmalar; çılgın aşıklar falan. kızım arada halka karış, yüzünü görelim. *
seviyorum seni.
Kültürü, sevecenliği, edebiyata olan tutkusu ve yardımseverliği ile kendisine hayran bırakan yazar. kendisi ile pek bir yakın hukukumuz vardır, severim kendisini.

"kaan'dan sevgiler" deyip çekip gitmeme yol açan yazardır. (bkz: ressam burada kim olduğunu belli etmiş)