bugün

Welcome To The Jungle
welcome to the hottel california.
welcome to the hell.
(#16599282) ''facede'' kelimesi içeren bir başlık açmış. facede ne lan ? yazmayayım diyorum olmuyor arkadaş.
gençlerin benden esinlendiğinin kanıtı olan yazar .nick yönünden çakmamın olduğunu görebilmek beni mutlu etti. Saolsunlar hoşgelmiş.
(#16682245) ateist bir filozofa tanrı rahmeti dileyerek çelişkinin dibine vurmuş insan. hoş mu gelmiş bilemeyeceğim.
(#16682245) ateist yazara tanrı rahmeti dilemekteki ironiyi
anlayamamış veya kapasite sorunu
çeken yazar bozuntularıyla uğraşmak istemeyen yazar. Var git kendine kumda oyna.
(#16580832) alkış.
(#16899001) entrysi ile helal olsun dedirten yazardır.
sahte mutluluk hissi. ağır hasta ve yolun sonunda umut gözükmeyen hastalara uygulanır.

ve sözlükte bir adet yazarmış, hoş gelmiş.
diş hekimliği öğrencisi olduğunu öğrendiğim andan itibaren sorularımla bunalttığım yazar. sağolsun hepsini büyük sabırla cevaplamıştır. kendisine çok teşekkür eder tez zamanda okulunu bitirip bizlere faydalı bir hekim olmasını temenni ederim.
not : dişle ilgili ilginç fantazilerini hastalar üzerinde denememesini ümit ediyorum. *
Gammazlığı kendi çıkarına kullanan yazar.
uludag sözlük yazar alımının ne kadar kolay olduğunun ispatı olan yazar. koştursun efenim sözlükte.
adam gibi yazardır.
Sen harikasın dostum kıvrak zekan benı sana hayran bıraktırdı, liselilerle ilgili girdiğin entry bu şekilde düşünmemi sağladı.
Sahip olduğu tedavi gücünü tamamen hastanın verilen ilacın "işe yarayacak" ilaç olduğunu düşünmesinden alır. Plasebo tıbbın bilimsel olarak açıklayamadığı bir yöne "insanların istemeleri halinde kendi kendilerini iyileştirme gücü"ne yöneliktir.