bugün

ilginç bir durumdur.
Sizce de bu evet demek için yeterli değil midir? Sizin şerefinizin, onurunuzun ederi nedir? Hainle aynı safta yer almak hainlik değil de nedir?
yaw bu akapeliler ne yiyip ne içiyor olmasıdır.

görsel
ya arkadaşım kendi aklı yok galiba bu milletin. pkk hayır diyo ben evet vereyim diyenmi dersin, sırf tayyip evet diyo ben hayır diyeyim diyenmi dersin. karikatur gibi memleket valla. belli basli maddelere bile ucundan bakinsan net kararini verirsin zaten.
işid allah u ekber diyor. bilmem farkında mısınız..
leyla zana evet turları atarken pkk nın hayır demesi de ilginçtir. adamların en azılıları evet diyor. daha ne olsun. hala pkk hayır diyor diye bikbik ediyorlar.
arkadaşlar açıklamaya çalışmayın nasıl olsa anlamayacaklar. zamanında hitlerin destekçisi olanlar şuan nasıl vatan haini olarak görülüyorsa bu insanlar da tayyipin düşmesiyle o duruma düşecekler ama vakit çok geç olacak.
2010 referandumunda sandığa gitmeyenler bunlar değil miydi neymiş protesto ediyorlarmış amk düzenbazları madem Evete karşıydınız gidip hayıra basaydınız.. bunlar evet turları atanlardan daha evetçi değilseler ben de bir şey bilmiyorum..
Zamanında masaya oturmak, şehirlerde yapılanmalarına göz yummak yerine bitiriverseydiniz de demeseydi. Ama olur mu? PKK bitse AKP nasıl oy toplayacak?
seçmene eveti anlatamayan akabe zihniyetinin, yine düşmanlıklar üzerinden oylarını konsolide etme çabası.

aynı bakış açısıyla karşı tezler şu şekilde:

(bkz: apo evet diyor sen ne diyorsun)
(bkz: pkk nın gülü leyla zana evet diyor)
(bkz: barzani de evet diyor inadına evet o halde)
(bkz: fetö hayır diyor yalanı)
(bkz: pkk ile görüşen arkadaşı ben gönderdim)
amk o zaman ışid tekbir getiriyor sehadet getiriyor....
Pkk evet deseydi milyonlarca akp seçmeni hayırdır demez miydi? Gerçekten bunu düşünemiyor musunuz? Yo düşünüyorsunuz ama çomarlık ağır bastı dimi kardeşş ?
Büyük orta doğu projesinin eş başkanıyım diyen bir Tayyip Erdoğan var.
Evet kime yarar Pkk ve bağımsızlık istiyen kürt halkına. Pkk evet sonuç bize yarıyor evet demeliyiz der mi? -Demez
Yıllarca Fetö terör örgütünü devlet içinde kadrolaştıran AKP hükümeti ileride yine kandırıldık diye işin içinden mı çıkacak?
görsel
hayır diyorum ve pkklı değilim.
hayır diyorum ve pkklı değilim.