bugün

Hdp hakkari milletvekili abdullah zeydan'ın açıklaması. Devamında da pkk türkiye'yi ve ortadoğu'yu güller bahçesine çevirmek için kurulmuş bir barış hareketidir demiş.

Sosyal medyada not: türk'üm diye bitip de sabah akşam hdp propagandasi yapanlara gerçeği anlatamadığımız için biz çoktan hak ettik bunları. Hoş onların bir şikayeti de yoktur bence.
daha sen tüküremeden o gırtlağa sokacakları için,

kale alınmaması gereken bir açıklamadır.
tükürük derken arkadan vurmak,bomba atmak,pusu kurmak anlamında söylemiştir.
(bkz: tutmayın küçük hevali)
Gotu boklu ışidle bile basa cikamayip turklerden amerikanlardan yardim dilenen sikikler anca kendi tukurugunde bogulur.

(bkz: where is us air force)
hemen dokunulmazlığı meclis kararı ile kaldırılıp narkotik ekipleri arama yapmalı evinde. ne içtiyse amk.
(bkz: masallar masallar)
Seni gidi çılgınn hewal seniiii

amk yazısız pankartı kımız içmiş heralde sabaha kadarr.
Nasıl bir cüret bunlardaki pes.
(bkz: roger that hewal)
köşeye sıkışmış kedi gibi kendini güçlü ve üstün gösterme çabaları...gülünç.

ulan 1 gün bombalandı kamplar, hemen konuşarak halledebiliriz'e getirebilecek kadar aşağılık,kahpe ve haysiyetsiz bir kavimsiniz.
siz anca sırttan vurmayı seversiniz.
erkek gibi adam gibi göğüs göğüse çarpışmazsınız. karşılıklı savaşı kaybedince ezik ve besleme solcuların arkasına saklanıp ortalığı birbirine katarsınız.

sizin ne mal olduğunuz belli, ama size prim veren bu yeni gençlikten utanıyorum. ulan solculuk adalettir, eşitliktir. teröre yardakçılık değil !
oldu canım hele bi çay dökeyim içersin?

tanım: HDP üyesi bir milletvekilinin iddiası.
tükürüp akabinde iki elle blowjoba başlayacakları için boğulan kendileri olacaktır.
Bizde onlari spremlerimizle bogariz.
kürtlerin ortak özelliklerinden biri teatral tavırlara ve abartılı laflara aşırı meraklı olmalarıdır. estiler mi mangalda kül bırakmazlar...

yahu madem desteklediğiniz şakilerin bizi tükürükleriyle boğacak gücü var, bunca zamandır ne bekliyorlar?

bunların aldığı nefes bile yalan, dolan işte...
görsel

http://replygif.net/i/130.gif
(bkz: tabi lan manyak mısın)
"başkasının zikini görmeyen en büyük kendininki sanarmış" sözünün vücut bulduğu söz.
onlarin deyimiyle fosik tc devletinin kandili costurmasindan cani yanan sozde barissever halkin temsilcisi olan zerzevatin beyanidir.pek dikkate alinmamasi gerekir. cok kasinirsa beyaz toroslu bir abimiz evini ziyaret eder.
Hahahasiktir. Hdp vekilinin pkk terör örgütünü destekleme olayıdır. Acaba oy verenler ne düşünüyor.
Bu arada pkk açıklamadı bombalamada kaç kişi öldü diye. sanırım bu sefer gerçekten baya biri havaya uçtu olsa gerek.

pkk demirtaş'ın yanında gölgede kaldı. baktı demirtaş daha bir ön plana çıkıyor o da sözde barış sürecini baltalamaya başladı. akp daha dünden razıydı seçim propagandası için barış süreci ya da sözde açılım sürecini baltalamaya...

Baktı kürtlerden kendisine oy gelmiyor bari mhp nin tabanını çekeyim yanıma demekte başkan olmak isteyen...
Muhtemelen kandilin ortasında siz ve onlar başka türlü olmaz.
"dağ taş bombalanıyor, baskılar bizi yıldıramaz" diyenlere sağlama olmuş açıklamadır.

bombalar yerine gitmeye başladığını da gösterir. ben onda değil de oradaki masum kürt halkına acıyorum. gerçek anlamda terörü de bitirecek olan onlar. zira bunlar düşman bile değil.

kundaktaki bebeğe mermi sıkan, kalleşçe saldırılar yapıp 1000 aileyi ocaksız bırakan, ömrü boyunca tüm kötülüklerin toplandığı bir örgüt barış elçisi melçisi olamaz.
insan azıcık orjinal olur en azından, o lafın aslı "biz Yunanı tükürüğümüzle boğarız" değil miydi? ayrıca pardon da PKK kim oluyor amk devlet ko baane ye sahip çıkmıyor diye ağlayan zırlayan korkak it sürüsü değil mi?

neyse ben böyle konuşmaya başlayınca susamıyorum bu yorum bu kadar kalsın.

Bir vatan haininin vatana ihanet içeren cümlesi.
Türkiyede ne kadar terör yanlısı varsa öldürülmeli Çözüm basit o zaman sessiz sakin yaşarız.