bugün

hepimizin annesi gibi doğurma meziyeti bulunan annedir. tek hataları çocuklarını doğurduktan sonra allah'a emanet etmeleridir.
(bkz: annelerin korunmayı bilmemeleri) .
büyük ihtimalle oğlunun terorist olduğunu bilmeyecek kadar dünyadan bihaberdir.
ben bilmem beyim bilir havasında zat-ı muhteremdir ki kendisinin hakkında bir çok kişinin fanteziler kurduğu (torture, pissing, scat türlerinde) annedir.
bu kadınlara 10 defa 'orospu' denince oğulları dağdan inip teslim olacak, şehitlerimiz dirilecek, bütün dünya sonsuza kadar barış ve ahenk içinde yaşayacak, her mevsim hasat bol olacak, fenerbahçe türkiye kupasını alacakmış..

edit: haydi beyler 7 kaldı.. başarabiliriz gibime geliyor..
edit 2: yalnız arkadaşlar böyle olmaz, 'orospu'lardan bir-iki tanesi silinmiş.. herkes taşın altıma elini sokmazsa refaha ulaşamayız..
sorumluluğu şahsıyla sınırlı olan annedir. canikom.

konuyla alakalı bir makaleden alıntı yaparsak: "ceza sorumluluğu şahsidir. anlıyor musun, anlamıyorsun. çünkü s.k kafalısın. bu senin anneni s.k kafalı birinin annesi olduğu için suçlu yapar mı, yapmaz."
eskiden annelerin kutsallığı vardı. çocuklarının işledikleri suçlar yüzünden kutsallıkları ellerinden alınmaya çalışılan kadınlardır.
her anne gibi ellerinden öpülesidir. çocuğunun ne yaptığı, ne yapmadığı, hangi ideolojiyi benimsediği, benimsediği; ideolojinin ne gibi şeyleri gerektirdiği, bu gerektirdiği şeylerin ne gibi sonuçlar getirdiği vs. hiç fark etmez. o, ilk önce bir annedir, daha sonra ise yıllardır bu ülke topraklarını bir arada tutan kutsal mozaiğin en önemli parçası olan 'anadolu kadını' dır.
öncelikle anadır, evlat sahibidir. sonra, zamanında köyleri basılmış, evleri yakılmış, gözü önünde insanları kurşuna dizilmiş, kaçırılıp öldürülmüş anadır. sözlük çocuklarının kendilerine küfretmesi serbest bırakıldığına göre moderasyonun fikri de bunun aksi yönündedir. gidip görmeyen, yaşayıp acısını çekmeyene ne denir ki... tamam, orosupdurlar. sadece onların çocukları değil, aynı gerçekle yüzleşmiş milyonlarca insan da orospu çocuğudur.

rica ediyorum, gönlü isteyen ben, yani stalker için de yazsın "orospu çocuğu" diye. moderasyon da izleyip eğlensin artık. böyle formatta "orospu çocukluğu" iltifat olsa gerek...
suçun bireyselliğinden haberi olmayan kör cahillerin küfür etme cesareti göstermesine moderasyonun göz yumması çok kötü olmuş. analar kutsaldır ve bana bir ana gösterin ki çocuğu dağa çıkıp vatan millet düşmanı oldu diye gurur duysun. ve bana bir ana gösterin ki çocuğu binlerce kişinin katili de olsa yüz kişiye tecavüz de etse arkasından ağıtlar yakmasın.
kendilerine ağza alınmayacak galiz küfürler edilen annelerdir. bazıları vardır ki bir oğlunu şehit vermiş diğerini oğlu da dağlarda ölmüştür. bu annenin acısını kim nereden bilecek?

evlat şerefsiz bir köpek olsa da onu doğuran ana, oğlu yanlış yolda diye içi yanan ana hürmete layıktır.

yolda yaşlı bir teyze görüldüğünde hissedilen burukluğu bu kadını görünce daha fazla hissederim...
oğlunun biri dağda ölen, diğer oğlu askerde şehit düşen analar gördü bu memleket.
bu senin aslında ne kadar mal olduğunu bir kere daha ispatlamaya yetiyor.

utanma utanma orospu de.
evladına yeterli eğitim ve ilgiyi gösterememiş ya da göstermemiş anne.
Gözü yaşlı annelerdir.

edit:Hiçbir anne çocuğunun yasa dışı eylemlere karışmasını istemez. Hiçbir anne çocuğunun yeri yurduyla kavgalı olmasını istemez. Bu sözüm yorumumu eksileyenlere.
insan değil tavşandır. bir insan yılda 2 çocuk, toplamda 22 çocuk doğuramaz ki!
anne lan anne bunu anlayabiliyor musun kardeşim ilkin, bahse konu olan, anne.

hani, sen, rahmine düştüğün an, senin nasıl biri olacağından habersiz 9 ay karnında canıyla besleyen.

hani senin, götün her sıkıştığında, direk "anne" diye seslendiğin.

hani sana, sorgusuz sualsiz dünyanın en güzel şeyiymiş gibi davranan,

ve dünyanın o en güzel şeyine bir tek kendisinin sahip olduğunu sandığı.

gerçekten bir tek sana o'nun içten ağladığı...

gerisinin boş, geri kalan sözlerin yalandan olduğu bu dünyada tek ceserat abidesi annen.

ölmüş bi yitiğin anasının, idolojik çıkarları yoktur kardeşim.
ölümün acısı her evde aynı.
ya da hiç bir ananın yalandan yanmaz ciğeri, bunu bil.

not: sıçayım size e mi? pöfff anne lan bu. meseleyi pkk'lı anası olarak değil sadece anne olarak ele al... o zaman anlarsın derdimi. zaten herkes seçebiliyor karnındaki bebenin genetik özelliklerini, içine üfleyebiliyorum hayat görüşünü, seçeceği idolojiyi. evet. misal ben sipariş verdim 1.80 boyunda, atletik yapılı, feci zeki, magrur, yakışıklı, bi bebem olacak benim.
şehit analarını ağlatan soysuzların anasıdır.yakılasıdır.

adamı konuşturan edit: eğer o bölge dediğin yerde askerlik yapmadıysan eğer seni her gördüğünde üstüne yüzlerce mermi atan 'ana' evladlarıyla karşılaşmadıysan eğer haberlerde görüp okuduğun şehit haberlerine tanık olmadıysan eğer can arkadaşının kafasına gözlerinin önünde 3 kalaşnikov şarjörü boşaltılmadıysa eğer şehit tabutlarının içine bulamadığın bedenlerin yerine kum torbası koymadıysan sana burdan onlar annedir anne demek kolay tabi.
(bkz: kedidir kedi)
kedi gibi doğuruyorlar, maşallah.
sonrası malum.
saldım çayıra mevlam kayıra
orospuların kendilerine ororospu dedikleri, her anne gibi mübarek annelerdir. sebeb ne olursa olsun bir anneye orospu demek en büyük orospuluktur.
evlat acısı yaşayan şehit annelerinin gözyaşlarını, küçük yaşta yetim kalan çocukları gördükçe vicdanının sızlayıp sızlamadığını, doğurduğu güne lanet edip etmediğini merak ettiğim annedir.
kendi yaşadığı öz vatanına silah doğrultacak evlat doğuran annedir.

bırakın cahillik, cühelalık, anne ulan anne demeyi. daha 5 yaşındaki çocuklarını dtp eylemlerine salıp polisimize askerimize taş attıran da ta kendileri. biz vatanımızı, devletimizi, milletimizi sevmeyi küçükken annemizden babamızdan duyduklarımız, gördüklerimiz ile öğrendik. nice okuyan kürt arkadaşlarım var. onların annesi diğerlerinden çok mu farklıydı? değildi. yaşadığı yöreler çok mu farklıydı? değildi.

herşey insanın yetiştirilme tarzından başlar, yollarsan 5 yaşında polise taş atmaya, 18'ine gelmeden "ana ben daga çıkacağam, davamız uğruna savaşacağam" martavalları okur.

buraya pkklı annesi diyerek entry girip, şehit anneleri ile bir tutmayın hiç kimseyi.

(bkz: şehit annesi)
bu adamların öldürdükleri bebeklerdi,mehmetçikti,bu vatanın doktoru, öğretmeni, hemşiresi, imamıydı bu adamların öldürdükleri kardeşlerimiz analarımız bacılarımızdı. şimdi sana burdan kalkıpta onlarda anneydi demek sadece klavyede basdığın bi kaç tuştan ibaret. git oraları yaşa konuş öğren diyorsun. 'empati' diyorsun. kardeşini öldürünce bakalım böyle düşünecekmisin ölenlerimizinkiler 'ana' değilmiydi.

ilk entrymdeki editi yineliyorum:
eğer o bölge dediğin yerde askerlik yapmadıysan eğer seni her gördüğünde üstüne yüzlerce mermi atan 'ana' evladlarıyla karşılaşmadıysan eğer haberlerde görüp okuduğun şehit haberlerine tanık olmadıysan eğer can arkadaşının kafasına gözlerinin önünde 3 kalaşnikov şarjörü boşaltılmadıysa eğer şehit tabutlarının içine bulamadığın bedenlerin yerine kum torbası koymadıysan sana burdan onlar annedir anne demek kolay tabi.
vatana millete hayırsız bir evlat yetiştirmenin verdiği vicdan azabını, ömrünün sonuna kadar çekecek annedir. çocuğunun yol açtığı zararın on katını kendi yüreğinde hissedecektir.
asker annesinden farkı olmayan annedir.
annedir.