Rte'nin bir sözüdür.

Gerçekten bu çok anlamlı bir söz.. Bundan sonra da pkk ile görüşen arkadaşı ben gönderdim, sorunu olan bana söylesin demiştir... Pkk ile görüşen şerefsizdir derken uzun adam kendi kendine ayar vermiş.. Vallaxi ben bir şey demedim. Kendi kendine laf sokmuş...

Yavaş be reis, yine ümmet yetişemedi..
--spoiler--
pkk ile görüşen arkadaşı ben gönderdim, bi sıkıntısı olan bana söylesin.
--spoiler--
takiyyecilik güzel şey, takiyyecilik özel şey. özellikle de şahkulu isyanını, celali isyanını, koçgiri isyanını yapanların torunuysanız, yalan söylemek, insanları olmayan şeylere inandırmanız, insanları kutuplaştırmanız çok kolay dediğim sözde atatürkçü mezhep faşisti yazarların cirit attığı başlık.
hükümetin yönettiği devlet, silah bırakması ve ateşkese zorlanması üzere pkk ile görüşürken başkaları ise pkk'nın savaştığı dönemde onun siyasi ayağı ile ittifak yapmasının farkını anlamayan, daha doğrusu anlasa da anlamamazlıktan gelen farsi haşhaşi iran devşirmesi kızıl çomarları gösteren başlık.
tayyipçi hainleri mala bağlatan rezillik. hala ittifak diye sayıklatıyor malın yavrularını.
peki ya ittifak kurup onları meclise sokan ?
görsel
hangileri mesela? öyle on senelik falan da değil ha daha yeni fotoğraf.
doğru olan bir tespittir. Terör örgütü ile görüşülmez. Ancak o örgüt siyasete girerse görüşülür. HDP ile BDP ile görüşmeyi yanlış bulmuyorum. O bölgede bir sorun var ve çözmenin iki yolu var:

1)Görüşmek
2)Soykırım

Öbür türlü yaşam şartları kötü olan, sizinle kan davası olan, halkımızın kürt diyerek aşağıladığı bir bölgenin halkını PKK'yı yok ederek çözemeyiz. PKK'yı yıldırmalı, silahlı direnişin çözüm olmayacağını anlatmalıyız ve çözümümüzü mecliste aramalıyız.

Bu sebeple tüm kürt partilerinin meclisteki varlığını desteklemekle birlikte PKK'ya lanet okuyorum. Teşekkürler.
Tespit gibi tespittir. Katılmamak ne mümkün.
adam ne olduğunu açıklıyor işte açık sözlü.
pkk destekçilerini meclise sokan tayfadır. ilk kez kim soktu bir düşünün bakalım.
bu sözden daha enteresanı ise aynı adamın "görüşmeleri için falanca adamı ben yolladım. bir derdiniz varsa bana söyleyin" demesidir ki ibretliktir.
Son derece enteresan bir söz.
16 senedir, çarklarıyla, kandırılmasıyla, aldatılmasıyla

ünlü birisinin sözüne benziyor.
Recep Tayyip Erdoğan'ın sonuna kadar haklı olduğu sözü.
doğru söylemiş, kimin görüştüğünü iyi biliyor çünkü.
Sonrasında;

Görüşen arkadaşı ben gönderdim, sıkıntısı olan bana söylesin

Denilmiştir.

Sen kendine söylemişsin söyleyeceğini zaten, daha biz sana ne söyleyelim ki?
söylenenlere göre şerefsiz beyanatıdır..

çok da bir bilgim yok ama açıkçası..
Akape genel başkanı Tayyip Erdoğan sözü.
Kendisine canı gönülden katılıyorum, çok doğru söylüyor sayın genel başkan.
Alt birimler görüştü.adamlAr imralı ile Kandil arasında gidip gelmedilermi(hdp).sonrA tam nevruzda silah bırakın çağrısı yapılacakken bir anda heryerden bombalar patlamaya başladı süreç bozuldu vs.vs.
(bkz: öz eleştiri).
sonra ne olmuştu ?

gene kandırmışlarmıydı ?

bunları ?

genelde, hikaye hiç değişmezde.
aynı zamanda orospu çocuğudur pkk ile görüşen, hatta orul orul orospu çocuğudur. terör örgütüyle masaya oturan yarın anasını bacısını o masaya anlaşma şartı olarak oturtur. ama bizim siyasiler yapmaz herhalde böyle şeyler, yok yok. hiç sanmıyorum.
Manası çok derin ve açık bir rte sözüdür.
Evet bence de pkk ile görüşen şerefsizin tekidir.
eski zamanlardan birinde küçük bir ortadoğu ülkesinde sarf edilen sözdür..

sonra görüşülmüş ama sanırım..