bugün

ermeni dönmesi yavşakların duvara sıçtığı iğrenç yazıdır.
pkkyı kürtler dahil kimse desteklememekte ermeni dönmesi kürtler hariç.
3 4 tane osman pamukoğlu gibi askere özel olarak eğitmeleri için birlik verseler ne pkk kalır ne de leşleri.
Sonra vay efendim neden kürt çocuklarını bombalıyorsunuz. (bkz: dersim)
evet halk yenilir bişey değildir , halk sikilir.
ulan halkı siken sizlersiniz. barış barış diyerek sikiyonuz halkı.
halkını sikerim onların.
pkk'yi halk siksin.
Doğrusunu söylüyorum. Pkk boktur, bok yenilmez.
''pkk 3, 5 veya bir kaç grup, çete değildir. ezici kürt çoğunluğu tarafından temsilen atanmış silahlı, silahsız, siyasi otoritesi olan bir örgüttür'' ve ''şehirde bile '' ben pkk liyim '' denilmektedir. yani pkk halktır halk pkkdir'' demişsin.

şimdi bu şu demek oluyor sanırım. türk silahlı kuvvetleri cizrenin amına koymakta son derece haklı o zaman. baksana olum ezici çoğunlukla seçmişsiniz. yani teröristsiniz. yani dağdaki a.kodumun şebeğiyle aynı muameleye tabii tutulmalı sizin o sivil halkınızda. hani halk=pkk pkk=halk ya hani senin deyiminle ona istinaden. iyi lan iyi ben bi ara rahatsız oluyor gibiydim cizrede siviller ölüyor diye. bak bunu yazdığın çok iyi oldu içim ferahladı. amına koduğumun barzosu seni.

tanım :geberin şerefsiz nankör köpekler.
ve halkın yenileceğini halk gofreti ısırınca anladım. yerim ben böyle halkı.
böyle halkı allah kahreylesin. ishal olsa devlet yaptı diyecek kahpe evlatları bi de utanmadan devlet üniversitelerinde okuyor devlet yurtlarında kalıp kyk bursları alıyolar. Allah boğazlarında bıraksın aldıkları her kuruşu orospu evlatlarının.
(bkz: al bunu al al)
yanlış anlaşılmış güldürtür.
sürü köpek benzetmesi yapardım ama bir alay onun bunun çocuğu.

hayatında hiç halk gofret yememiş yazarlar gördüm.
neyse şivlilik geleneği olunca anlarsınız.
Roma sürü müydü? yenildiler, Osmanlı sendika mıydı ? olm sizi nelerle kandırıyorlar lan? hepiniz mi bonzaiye düştünüz?
(bkz: nemiş)
(bkz: şerefsizlik nedir)
orospu çocuğu zırvası. net.
al bi snickers ye iyi gelir.
Başka ülkede halk olsunlar ama bu devlet bu millet var olduğu sürece pkk sadece terör orgutudur .Ve buna karşı mücadele vermek her bireyin görevidir.
askerine kurşun sıkan, vatandaşına molotof atan sadece vatan hainidir. böyle halk olmaz.
Öyle halkın anasını avradını sikeyim denmesi gerekendir.
görsel
işte o halk.
Ne enteresandir ki o " halk savascilari" basta diyarbakirda olmak uzere habire kurtleri oldurur...
ASDASDFsdAASDHFJASGASFGSFY ASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASDASF.
görsel