bugün

türk magazin basınından duyulması pek muhtemel yalan haberdir.
uzaylılar türkmüş hatta geçen hafta orhun abidelerin altına bir dip not taşı dikildiği görülmüş diken yaratıklar gemilerine bindiken sonra kollarını camdan sarkıtarak uzaklaşmışlar.dip notta biz türküz çok geliştik dünyaya inip her şeyi alcaz yazılıymış ayrıca yazıda uzaya nasıl gittiklerinide yazmışlar.oğuz kağan zamanında ilbilge adında bir ilim adamı oğuzkağan06 adlı uzay mekiğini yapmış ve uzaya bir kurt bir at bir er kişi bir de bayan yollamış.onlar orda çoğalmışlar yakında bizi almaya gelirlerse şaşırmayın.
(bkz: piramitlerin türkiye den mısır a kaçırılması)
(bkz: yaran röportajlar)
(bkz: aho)
(bkz: doğmayan cocuğa don biçmek)
http://www.youtube.com/watch?v=_NkXoZRwoNc
(bkz: fantastik)
(bkz: her bokun altından türkleri çıkartmak)
(bkz: big bang i türkler patlatmış lan)
cem yılmaz(gora) dan etkilenmiş olabilirler.
Altarın oğlu tarkan yüce başbuğ metenin emriyle jupiter gezegenindeki haddinden fazla olan kumu dünya gezegenine boşaltma emri alır...

AtılKurt2500 adlı gemisine kumları yükleyen tarkan dünya gezegenine doğru yola koyulur. Ancak afacan dev tepegöz de gizlice gemiye binmiştir.

Kumları mısır civarına boşaltan tarkan görevini başarıyla tamamlayarak, bir sonraki görevi olan jüpiterin kılıcını bulmak üzere jüpitere doğru yola koyulur. Ancak tepegöz kumların arasına saklanmıştır ve oyuncak kazma - küreğiyle kumdan piramitleri yapmaya koyulur.Artan kumu da piramitlerin etrafına saçarak çölün oluşmasını sağlar...
(bkz: ben de brad pitt im zaten)
bunu yazan bunuda yazdı;
(bkz: bodrumda david gilmour'a wish you were here dersi veren türk)
iki farklı perspejtiften baktığım zaman beni şaşırtmayan önermedir.
birincisi için
(bkz: gora)
(bkz: uzaylı robotu beceren türk)

ikincisi için de
(bkz: kızılderililer türkmüş)
(bkz: eskimoların soyu türklerden geliyormuş)
(bkz: michael jackson türk)
bu yukarıdakiler iddia veya şamata değil, bildiğim kadarıyla gazete manşelerine taşınmış iddialardır.
(bkz: dünya türkmüş kendinden ürkmüş)
iddianın daha ileri sürümü için:
(bkz: cinler türkmüş)
hem uzaylı hem türk. ben bu piratmitlerde birşey var birşey var deyip duruyordum demek buymuş. *