bugün

Ülkemizde hemen her gün öldürülen kadınlarımızdan ayırt etmeden bu kadın için de üzülüyoruz. 14 yıl olmuş katledileli. Katili hakkında nette dolandım ve salıverildiğine dair bir habere rastlayamadım. Ama kadının üzerinde başka bir erkeğe ait spermler de bulunmuş olmasına rağmen bu olaya açıklık getirmemiş. Belki de bir suç ortağı vardı ve hala aramızda dolaşıyordur.

Benimi kanımı donduran bir başka detay da katilin fotoğraf makinasını aldıktan sonra düğüne gitmesi ve o makina ile fotoğraf çekilmesi olmıştır.

Tüm katledilen kadınlarımızla birlikte huzur içinde yatsınlar mezarlarında.
Türklerin misafirperverliği karşısında dayanamayıp ölmüştür.
gece gece aklıma geldi. orospu çoçuğu bir çomar tarafından tecavüz edilip öldürüldü.

bir türk olarak diyorum, öteki dünyadan bizi duyuyorsan affet.
Kamyoncu tarafından tecavüze uğramış ve öldürülmüş aktivist.
vahşice öldürülüşünün ardından on bir sene geçmiş aktivist.
peki ne değişti bu on bir senede? picca bacca milanodan beyruta uzanan barış yolculuğunu 2019 senesinde yapmaya karar verseydi kaderi değişecek miydi?
hayır.
onu 2008de gebzede yakalayan ölüm, 2019da pendikte yakalayacaktı belki de. sınırlar daralıyor.
bundan 10 yıl önce tam bügün Kocaeli'nin Gebze ilçesi Tavşanlı köyü yakınlarında tecavüze uğrayıp katledilen 34 yaşındaki italyan sanatçı. kadın dünyayı gezmiş bişey olmamış gelmiş türkiyeye tecavüz edilip öldürülmüş amk adamlar boşuna barbar türkler demiyormuş. türklüğümden utandım.

görsel
Bacım ne işin vardı da Türkiye'de tek başına otostop çektin?

Özetle, medeniyetin beşiği çomaristan'da tecavüze uğrayıp öldürülmüştür. Bir Türk olarak halen utanç duyuyorum.
Gebzeli bi barzo yüzünden öldürülmüstür.
Askerde bi arkadas vardi gebzeli onla dalga geçerdik bu olay yüzünden.
Gebzeli bir barzo tarafından katledilmistir.
Türkiye Cumhuriyeti'nin Uluslararası temsil niteliğini bir zamanlar hepten düşüren elim vakanın mağduru.
bundan yaklaşık dokuz yıl önce italyan sanatçı ve aktivist pippa becca ve arkadaşı dünyaya barış ve sevgi mesajı vermek için yola çıkar. pippa bacca yolculuk başlangıcında, “beraberimizde yolculuk boyunca üzerinde birikecek tüm kirlerle birlikte götüreceğimiz tek elbise beyaz gelinlik olacak” der. ama pippa bacca yolculuğunun türkiye durağındayken kocaeli’de tecavüze uğrar ve öldürülür. durum aslında çok şey anlatıyor ama (hep olduğu gibi) bu olay da türkiye’de yaşanan bir çok şey gibi unutulup gitti. burada unutulan sadece tecavüz ve cinayet değil, aynı zamanda dünya barışı ve insan hakları da olmuştur.
türk halkının ne kadar misafirperver olduğunun kanıtı kadın.
öldürülmesi kötü olmuş ama kadın biraz saf.

dünya barışı ne mınakoyam
slovenya , hırvatistan , bosna , bulgaristan sınırlarını bir şekilde geçen barış gelini olarak tanınan bu abla edirneden sonrasını malesef ki görememiştir. birader ne biçim ülkeyiz lan biz.
çok ahlaklı bir müslüman tarafından tecavüz edilip öldürülmüştür.
8 yıl önce barış için çıktığı yolda tecavüz edilip öldürülmüş bir kadın.

Peki sekiz senede bir şeyler değişti mi? insanlar*, tecavüz etmemesi öldürmemesi gerektiğini öğrenebildi mi? malesef.
o gün bir şey daha kırıldı bu topraklarda...
o gün lanetlendik biz... olayı 3. sayfa haberi olarak okuyup geçenler olarak tüm ülkece lanetlendik...
sanki o elim olayı daha bir dibine kadar ayaklanarak karşı çıkarak sahiplenseydik, bugün bu yaşananlar en azından bu kadar olmayacakmış gibi...
baris icin ciktigi dünya yolculugunun türkiye duraginda tecavüz edilip katledileli bugün tam 8 yil olmus italyan aktivist.

yillar gectikce utanctan mahvoluyoruz. gün gectikce tecavüze, canilige, katillige biraz daha batiyoruz. lanet olsun.
sanırım ablamızın tek hatası aşırı derecede insan sevgisiyle dolu olması idi.
"beraberimizde yolculuk boyunca üzerinde birikecek tüm kirlerle birlikte götüreceğimiz tek elbise beyaz gelinlik olacak."
(bkz: welcome to Turkey)
s*ktiğimin bi abazası yüzünden, hayatı son bulmuştur.
ah be ablacım. ne işin vardı amına kodumun türkiye'sinde. aklıma geldikçe üzülüyorum. kimse sana türklerden uzak durmanı tembihlemedi mi.
ülkemizin ne kadar misafirperver olduğunu göstermiş olan kişilik.

ışıklar içinde yatsın.

http://pippihasmet.blogsp...ppa-baccay-hatrlamak.html
6 sene once tecavuz edilerek oldurulen guzel insan.

http://youtu.be/hnROd-9JJDY