bugün

Frikikleri taç atışı gibi kullanan tipsiz adam. Ayrıca sağ ayağını palet gibi kullanırdı.
ne frikik kullanırdı bee diye hatırladığım freekick tanrısı.
twitter da takip edin.
size otomatik teşekkürler pm i gönderiyor.
böyle de bir anınız olsun.
Frikik+ pierre van hooijdonk=gol demektir.
(bkz: pierrepare).
türkiye'ye duran top kullanmanın önemini bizim futbolcuların kafalarına vura vura getirmiş hollandalıdır. sapsarı da bir locuğu vardı zannımca yanlış hatırlıyorsam biri aydınlatıversin.

hiç unutmam fenerbahçe bir korner kullanacaktı , ceza sahası içinde yay oluşturacak şekilde tek tek fenerli futbolculara nerde durmaları gerektiğini gösterdi , 2 tanesini de kendi eliyle ite kaka yerlerine koydu ve o kornerden gol oldu lan. bildiğin adam domino taşı gibi dizdi bizim dalaylamaları ve golün hazırlığını yaptı.

çok yetenekliydi inkar eden taş olur ama çok akıllı adamdı vesselam.
fenerbahçe teknik direktörü ismail kartal ile oyuncuları arasında bir köprü görevi görmesi için yardımcı antrenörlük konusunda görüşülen sarı lacivertlilerin eski oyuncusu.
göreve gelmesinin ardından kendisiyle futbolcular arasında köprü görevi görebilmesi için alex de souza'nın göreve gelmesini, alex de souza ile futbolcular arasında köprü görevi görmesi içinse milan rapajic'in göreve gelmesini, daha sonra bu köprülerin birleştirilerek kıbrıs'a bağlanmasını dilediğim futbolcu.
1 sene oynayıp takımı sırtlayan yıldız. 3 yıldızın mimarı.
güzel adamdır. esaslı adamdır.

alex giderken bile bu kadar üzülmemiştim gittiği vakit. ulan yemin ederim ben nasıl izleyeceğim şimdi maçları diyordum yokluğunda. özledik be seni pierrepare.
kimler geldi, kimler geçti, hiçbirisi senin kadar sevilmedi. efsane santraforumuz. arıyoruz seni.
bir Galatasaraylı olarak, Fenerbahçe'de alex'ten sonra en sevdiğim futbolcu.
adını zor yazabildiğim.
orta sahadan attığı bi gol vardır ki hiç unutulmaz. frikikte duruşu yeterdi, sevilen futbolcuydu, sempatikti adam bi kere.
türk değildir. türk olmadığı için önemsencek bir insanda değildir.
Herşeyden önce centilmen bir oyuncuydu.
On Numara futbolcu.
Robin van persie yi fenerbahçeye getirmeye çalışan hollandalı frikik ustası.
teşvik primi hakkındaki açıklamaları dinlenmeye değer olan futbolcu.

https://www.youtube.com/watch?v=HpHs4uXvYN0
görsel

Medyaya isyan etmiştir. Evet.
bir beşiktaşlı olarak söylüyorum ki çocukluğumun futbolcularındandır. frikik konusunda çok iyiydim ve örnek aldığım ender futbolculardandı.
görsel
--spoiler--
FENERBAHÇE Düşündüğünüz Kadar Büyük Bir Kulüp Değildir,
Düşündüğünüzden Çok Daha Büyük Bir Kulüptür...!
--spoiler--
Fener e 23-24 yaşlarında gelmiş olsa fener in hakan sukur ü olabilecek bir futbolcuydu.
türk futbolunun henüz gelişmeye bile başlamadığı yıllarda fener'e gelip janjanlı adı ve attığı bikaç frikik golünden başka numarası olmamasına rağmen efsane olarak adledilen futbolcu eskisi. yahu açın bakın şu adamın kariyerinde tek bi büyük takım var mı? iyi futbolcu olsa neden böyle celtic, benfica, feyenoord gibi ortalama ve fenerbahçe, Nottingham Forest gibi dandik takımlarda dolanmış? türkiye'de barajlar doğru düzgün kurulsaydı, kaleciler köşeye atılan topu görünce medusa taşa çevirmiş gibi donmasaydı bir sezonda üç gol bile atamazdı. kolaysa gitsin premier ligde, la liga'da oynasın bu tarz adamlar. küçük liglerin büyük takımlarında frikikten gol atmakla efsane olunmaz.
freekick attığı yerlerden taksi 50 tl yazardı.

(bkz: aziz pierre)