bugün

millete boş kale dolu kale muhabbeti yaptırmıştır. ikisinin golü de ayrı güzel. Bakıp da tadını çıkartıyorum ben. Amk hemen yarış.
ibrahimoviç'in defans modelidir.
ibrahimoviç'in golünü anlata anlata bitiremeyenlere şampiyonlar ligi'nde attığı golle o gol öyle değil böyle atılır demiş futbolcu.
zamanında cm 01-02 oynarken auxerre takımından bursaspora aldığım oyuncu. dolayısıyla her zaman sempatim vardı ki daha önceden sempatim olan auxerre, roma gibi takımlarda da oynayarak daha da sevdim kendisini. attığı rövaşata golüyle de adını artık duymayan kalmamıştır.
arada sırada uzaklardan iyi gömen topçu. evet.
bugün doğum günü. 36 yaşında.
CM 03 04'te gelecek vaad eden oyuncu olarak sıklıkla transfer edilen, merkez defans oyuncusudur. Oyunda sık kırmızı kart görür veya arkaya top sektirdiği olur. Oynatmazsanız bi dert oynatsanız ayrı dert. Yani koca sezon harika oynar, sezonun en kritik maçı liderin 2 puan gerisindesiniz, son 3 hafta, mutlak kazanmak lazım. Bu ipne gider maç 2-1 öndeyken 82. dakikada topu sektirir eyvah. Maç 2-2 at atabilirsen o dakikadan sonra...

şampiyonluklar mexes'e rağmen kazanılır...
Milan ın defansı idi. Fifada falan severdim bu çocuğu.
Fransız eski defans ve orta saha oyuncusu. Savunmanın ortasında ve sağında görev almıştır.