bugün

anlam veremediğim ceza uygulamalarının sonucudur. trabzonspor-fenerbahçe maçında sahaya çakı atılıyor, meşaleler havada uçuşuyor, küfürün haddi hesabı yok verilen ceza 2 maç. beşiktaş-galatasaray maçında sahaya taraftarlar "düşüyor", 43 dk küfür ediliyor verilen ceza 2 maç. fenerbahçe-galatasaray maçında bu olayların yarısı bile yokken ona da 2 maç ceza. emre ye hakaretten 2 maç. fernandes e hakeme konuştu diye 2 maç. adamların bi standardı yok tuttuğuna 2 maç yapıştırıyorlar.
cezaların olaylara göre değil keyfi ve takıma göre verildiğini gösterir.

terim'in kaşı yarıldı: taraftar ona atmak istememiştir ama gene de 2 maç verelim! ayrıca terim çok abartıyor efendim 2 gün bantı çıkarmamalar falan onada mı yazsak cezayı?

volkan'a bıçak atıldı: kendisi getirmiş olamaz mı? olabilir tabi lan verin buna da 2 maç!

beşiktaş taraftarı sahaya atladı: hakem galatasaray forması giymiş zamanında normaldir verin 2 maç ceza sussunlar!

eboue'ye tekme atmak için sahaya atladılar: eboue tahrik etti efendim 2 maç!

trabzon taraftarı fener maçında kudurdu: bak bak buna bayıldım yaz lan şuna da 2 maç keyfimiz yerine gelsin.
hakeme küfret 3 maç

dirsek at 3 maç

ırkçılık yap 2 maç

bence de gayet makul şikenin sertbest olduğu hatta yapanın neredeyse ödüllendirileceği bi memlekette ırkçılık da serbest olacak tabi ne olacak..
şike yapan takımlara hala ceza verilmediğini hatırlatırım. a pardon bu ülkede şike yoktu değil mi?
fiks menüdür.
pfdkmatik cezalarıdır.
şike yapan takıma ceza verilmediğinden bütün cezaları onların yerine fenerbahçe yemekte olduğu için diğer takımlar adına sorun teşkil etmeyecek önermedir.
bursaspora saha disi olaylardan kac mac ceza verildi ? istanbul takimlari ve digerleri desek dogru olmazmi ?
1 verse az olur,
3 verse çok olur, bu durumda 2 maç ceza vermesi çok makul.
pfdk nın 4 büyüklerden korktuğunun en açık ispatıdır. basiretsiz ve dirayetsiz bir kurum.
Bir maç ceza vermiş olsa önceki olaylardan ceza alan takımların isyan edeceğini bildiği için iki maç veriyor.
(bkz: eyyam)
(bkz: türkiye de yaşamaktan nefret etme sebepleri)