bugün

uluslararası piyasalarda an itibarı ile yaşanan durumdur. türkiye'de benzin fiyatlarına yansır mı bilinmez.
an itibarı ile akaryakıt fiyatları istanbul http://www.shell.com.tr/p...d/fuels/fuel-pricing.html
türkiye petrol fiyat endeksini etkilemeyecek olaydır.
türkiye'ye zam olarak yansıyacak durumdur.
akp nin farkı kapatmak için ötv'ye yüklenmesiyle halkın bir kez daha anasını ...tik demelerine neden olacak gelişme.

gerilese de bize giriyor yükselse de bize giriyor amkmun memleketinde.
sadece 6 kuruşluk indirim daha olmuştur.
ben zaten hep 50 tl lik benzin alıyorum diyen akp kafalılar için çokta sorun teşkil etmeyecek durumdur.
bizim işimize yaramayan gerileme. benzinin hala pahalı olmasının nedeni, benzin üzerinde sabit vergi olmasından dolayıdır. her yerde bir çakallık var insan çıldırıyor. yarın bir gün kendimi yakmaya karar versem, o benzini arabaya atarım israf etmeyelim diye.
Birleşik Arap Emirlikleri'nin ABD isteğiyle talep fazlası petrol satması ile ortaya çıkan durum. Amaç tabi ki Rusya'yı zora sokmaktır ve ciddi şekilde başarılı olmaktadır.
hakı boku akaryakıta pompa fiyatının %82'si oranında "haraç" ödendiğinden petrol bedavaya, hemde rafine edilmiş olarak ayağımıza getirilse 5liralık akaryakıt 3,90 küsura inebilir en fazla...

yani hep söylediğimiz gibi bu akaryakıt pahalılığı durumunun uluslararası piyasadaki petrol fiyatlarıyla bir ilgisi yoktur...

her benzin zammı çıkıp "ama türkiyede petrol yok ondan büüüle eski traşa kadar geçiriyiler" diye dezenformasyon yapan ak fahişe dölleri nerdeler şimdi acep?

insan merak ediyor....
bana şu özlü sözü hatırlatmıştır. "yetmez ama evet"
10 dolara bile çekilse eşek yüküyle vergi yüzünden biz yine faiş fiyata alacağız dediğim durum.

Ha bu çekilmesinin sebebi de elektrikli araçların piyasaya yavaş yavaş yayılması yüzünden olabilir, neticede 2.5 lira elektrikle 100 km yol gitmek varken neden aynı yolda insanlar 20 TL versin ki ? yavaş yavaş yusuf yusuf moduna giriyorlar.
rublenin amına koymak için abd telkini sonucunda arapların yaptığı eylem.