bugün

klasik türk genci davranışlarından birisidir.

-a.koduğumun hakemi ne faulü. bak birde kırmızı gösterdi şerefsiz. taraf tutuyor lan bu hakem.

erman hocalar, ahmet hocalar aç kalmaz tabi bu ülkede. oynatalım uğurcum.
burada bir yazı vardı, spoiler içerisinde; istatistiklere girince sildim. saçma sapan bir şeydi. hakemden dert yanan adamlar tarafından beğenilmiş.

sen kimsin benim yazımı beğeniyorsun it. pes oynayacağına git karı kız düşür mına koyim. elini sikiyorsun paso sonra.

basit yazı olunca değiştirdim.

yenisi:

oyunun hatasını söylemektir. oyunda hata var cidden lan.

edit: değiştirilen yazı.
pes'i bilmem ama fifa 2005 oynarken diyorsa haklıdır.
ilk oynayanlar hakemin varlığını bile unutur.
hakem tutmasa bile oyun kesin hatalıdır bilader öyle deme.
hakem taraf tutmuyor diyenin alnını karışlarım. zira 10 metre ofsaytı göz göre göre çalmayan hakemler biliyorum.
kaç para verdin lan hakeme alternatifidir.
(#11589475)
maç sırasında yan tarafta oturan ve siklenmeyen oyuncu söylemidir. sürekli şikayet eden, kaçırdığı golü üç gün anlatan, galibiyetinize "çok ballısın aq" diyen, ama hiç siklenmeyen rakipler vardır, ve hep olacaktır. ama hakem her yerde hakemdir, sövülesidir.
savunmayla forvetin arasında en az 20m varken ofsaytın verilmemesi ve golün atılması golü atan bizim takıma ve karşı takımdaki iki arkadaşımı hayrete düşürmüştür pes 2010.
yan hakemin ofsayt bayrağını kaldırmasına rağmen golü veren hakem vardır.

pes 2011
eniştemin bana attığı iftiradır efendim. hatta yetinmeyerek hakemin benim takımı tutması için özel bir ayar yaptığını düşünüyor. bundan şüphelenerek oyuncu değiştirmeme dahi izin vermiyor.
Bugün sarfettiğim cümledir. 5 maçın 5ini de 10 kişi tamamlayan ben, her maç adamı sakatlanan (bkz: 1arshavin van persie, 2 robben, 3 robben, 4 torres, 5 cassano.) yine ben karşı taraf 11 kişi tamamlamasına rağmen. Tüm maçlardaki toplam faul sayım 7yi geçmez sözlük.
ne hakem ne de oyunda hata olmasa bile kolun bozuk olduğu durumdur.
ilk dakikalarda yenilen golün bahanesi dur bi a.q tuşları karıştırdım şeklindedir. uzun süren maçlarda yenilen golün bahanesi de parmaklardaki uyuşmaya bulunur. gol yemeye devam ederseniz kolun bozuk olduğuna odadaki herkesi ikna etmelisiniz.
kazuki ito diye bir faktör vardı vakti zamanında. hiç bir pozisyonda affı yoktu. taraf tutan varsa kesin bu şerefsizdir.
oyuncumun küfür ederek oyundan atılmasından sonra ister istemez sarfettiğim cümle. *
(bkz: pes de yenilince bu oyun saçma demek)
pes ve fifa gibi tanınmış oyunlarda oyunu daha gerçekçi kılmak adına hakem hataları da yıllardır eklenmektedir. hatta bu hatalar genelde ev sahibi takım lehine olacak şekilde ayarlanmıştır. o yüzden gayet doğrudur aslında.
(bkz: kol bozuk kendi kendine pas veriyor)
top patlak!
(bkz: pes oynarken söylenen bahaneler)
liseli laflarıdır.
1 kol bozuk
2 hakem taraf tutuyor
3 ben bu tarafa daha iyi oynuyorum
4 bu takımla iyi oynayamıyorum
5 pas atmıyor adam
6..7...8.. diye gider.
son yıllarda entegre edilmeye çalışılan yapay zeka zımpırtısının ürünü durumdu... hakemin hata yapmasını bir şekilde ayarlayan konaminin aklınca yaptığı müthiş yeniliktir. sırf bu yüzden ev arkadaşımı öldürebilirdim...