bugün

daha bitirmedim ama s4e11 ile ilgili değilinecek bir iki husus olduğu aşikar.

--spoiler--
aslında bölümü 10dk çekmişler 4 olasılığın üst üste dönmesi şeklinde, şahane fikir ama ilk seçimdeki root'un baltayı eline aldığında finch'in 'kediye üzüldüm' espirisi beni benden aldı. ulan bu kadar inceyi kim görmüş de siz cesurca espirisini* yapıyorsunuz? harikaydı. ayıca iki giderli hatunun birbirine yazması da ayrı bi beyin açıcı faktör *.
--spoiler--

(bkz: abrams bizi diskoya götür)
Sikimsonik dizi.
Eğer olur da can reyizi finalde öldürürlerse çakır gibi Mevlüt okutmayı düşünüyorum. Ilk sezonu izliyorum Harold biz zaten resmen ölüyüz bu işin sonunda bizi ölüm bekliyor dedi ilk bölümde.
yeni sezonu şubatta başlayacak olan muhteşem ötesi dizi.

--spoiler--
yeni sezonda shaw da kadroda.
--spoiler--

öyle sanıyorum ki, final sezonu olacak dizinin.
dizi başrol oyuncusu olarak sana bu gözlüğü kim verdiyse onun allah cezasını verecektir er ya da geç.
görsel
5. sezonunun 13 bölümden oluşacağı kanal tarafından açıklanan, ocak-şubat gibi başlayacak olan, ve en kötüsü ise muhtemelen bu sezon final yapacağı beklenilen sevdiğim dizidir.
imdb'de ilk 6 bölüm için 2015 yılına ait etiket var , sanırım kasım ayının sonlarına doğru başlayacak . tam kesin bir tarih yayınlandımı bilmiyorum ama başlasın artık .
Ağlatmıştır ...

https://www.youtube.com/watch?v=QX-A3f2zQ8U
tam netleşmemekle birlikte 5. sezonu, 2016 şubat ayında başlaması beklenen über dizi.
Vasat dizi. Bir iki bölüm izledim sıkıldım. Gidin fringe izleyin amk bu ne.
5. Sezon başlasa iyi olacak dizisi...
5. sezonunu hunharca beklediğimiz dizidir
ilk zamanlarda insanı soktuğu etki 4. sezon tüketen dizi. ayıp. ama daha iyi olacaktır. şimdiye kadarki en iyi diziler arasına girmiştir. efsanedir.
iptal olacağı yönünde söylentiler olan dizi.
Makine dile geldiğinde insanı hüzünlendirmişti . Yapay da olsa zekaya saygım var .
başlamasını sabırsızlıkla beklediğim abd yapımlı dizi.
bu dizi bana birçok şeyi öğretti aslında.
yapay zekanın aslında imkansız olmayacağını farkettim.
kendi bilgilerimizi sosyal medya sayesinde ortaya çıkardığımızı farkettim.
bütün bilgilerimizi paylaşarak devlete ve bilimum organlara yardım ettiğimizi farkettim.
güvenlik adına hiçbir şey yapmadığımızı farkettim.

açıkçası bu dizi beni daha düzgün biri yaptı.
sınırlarımı çizmem gerektiğini farkettirdi.
sadece bir dizi bunları yapar mı demeyin,gerçekten inanılmaz etkiler yapabiliyor.

keşke son sezonu olmasaydı.
umarım çok güzel bir sezon izleriz.
Eğer bu son sezonu olacaksa şimdiden üzülmeye başladığım dizi.
aklıma gelip açtım ve hüzünlendim tekrar.
https://www.youtube.com/watch?v=ejJ04xE5UQ8
muhteşem bir sezon finali olmuştu tüylerimi diken diken bir makina.

-Father
-I am sory
-I failed.
çevreye olan duyarlılığı artıran ve ara ara insanı paranoyaklaştıran dizi. artık bilinçaltımı nasıl etkilediyse, dışarıdayken ve sokakta, kalabalıkta yürüdüğümde bazen bi tedirginlik geliyor, etrafta her an bi tehlike çıkacak ve ben elimi kulağıma götürüp 'hey finch, everything okey' diyeceğim. ve de tek başınayken sanki bir görev icabı yürüyorum.. dışarıda birisini bulmalıyım..
ve tabi, her an olağandışı bir şey olacak kaygısıyla eskisinden daha dikkatli hareket ediyor; etraftaki bir takım detaylara daha bir dikkat kesiliyorum. kaçırmamam gereken bir şeyler varmış gibi..
özellikle sosyal medyaya olan duyarlılığımı da artırdığını söyleyebilirim. zaten çok hastası değildim ama gerçekçi kurgusuyla o denli içine çekti ki 'acaba' demeden edemiyor insan. neyse, izlediğim şeyleri fazla içselleştiriyorum galiba...

Kesinlikle kafa dağıtmalık, çerezlik, basit bir dizi değil. Gerçekten çok zekice oluşturulmuş dolu dolu, ve hatta birkaç kez izlenip çeşitli analizler yapılacak bir kurgusu var. günde 2 bölümden fazla izlemek beyin hücrelerini yoruyor. çünkü birbiriyle alakasız gibi görünse de, aradaki ince bağlantıları oturtmayı tamamen izleyiciye bırakıyor. bu yüzden berrak bir zihinle izlemek daha makbul ve keyifli olacaktır.

ayrıca, celal şengör'ün de müptelası olduğu bir diziymiş bu.
5. Sezon ne zaman başlıyor bilgisi olan varsa merak ediliyor.
5. Sezonu herhalde galiba sanirsam eylül de baslayacaktir.
süper bir dizi olmakla birlikte ara vermenin mokunu çıkaran dizidir. olayı unutup kurgudan kopuyor insan. benzeri uzunlukta ara veren bir diğer efsane dizi için lütfen (bkz: sherlock)
5. Sezonu en geç hazirana kadar başlayacak, bitmesi istenmeyen dizidir. Konusu geniş olmasına rağmen 5.sezonun niye final sezonu olacağı hakkında soru işaretleri fazladır.
5.sezon başlasın artııııkkkk!!!!
başlamasına 28 gün kalan süper dizi.