bugün

Doğum gününde peripella yeme kırizine girmişti. Anca dönebilmiş.
Peripella içerisindeki eser miktarda fındığa kapılmış kızdır.
hiç konuşmadığım yazar. selamlar.
Kezban olmadığını öğrenince içimi rahatlatan yazar. Pardon Bacim yanlış anons.
kezban değildir hayır yani sözlükten kız kaldırmak için böyle de nick altı herkese yazılmaz ki kardeş bilsinler peripella bakmaz
güzel yazar.
Kezban emareleri gösteren yazar. inşallah yanılıyorumdur.
Kizi yazısını bildiğin ilgi çekmek için koymuş yazardır.
Neden normal nick almıyorsun? Yazamayınca tabii onun kızı bunu şeysi cart curt gider o iş. Silik olur yakında. Yazarımsı.
nickinden dolayi sevdiğim yazar.

ama nickalti sanki biraz şey gibi immm mynet sohbet odasi gibi olmuş neyse yabancimiz değil bizim cemaatten. iyi bayramlar.
şşşt! kavga etmedin oynayın bakim çocuklar.

alın şu 10 lirayı dondurma alın kendinize.
Periliçe ile bir bağlantın var mı hehe.

Bir yazar.
Harun olduğu 10km'den belli olan yazarımsı.
tam bir kezo.

uzun yazınca sildirtiyo modlara, ehehehe.

edit: sinirinden kendini saapıcak nerdeyse uzak durun.
kendisine şokella hediye etmek istedğim yazar.
bimin güzel nimetlerinden oluştuğu bir kız.
görsel

Bir sittirella kızı da değildir..
görsel

bir hashasellakizi değildir.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/adriana-lima-472/

yıkın dogmalarınızı.
(#23962162)

sakin olması gereken yazar, bak benim icin neler yazılıyor, herkese cevap yetistirsem ohoooo. duan icin de amin demekten baska carem yok, sana yakın olmak istesem olurdum bu birazda benim elimdeydi ama bu kafaya yakın olmaktansa, olmamayı tercih ettim ben.

pesin not: asıldım, yuz vermedi, kedi erisemedigi cigere mundar der ya, ben kedi o da et..*
ben bir arkadaşa bakıp çıkacağım siz rahatsız olmayın devam edin orgye.
(bkz: 0549 78547634)

bel fıtığınız varsa arayın arkadaşlar. konuyla alakam yok. başlık popi oldu diye geldim .biz de eppek derdindeyiz.
yorumlarin neresini sacma buldun anlayamadim yalan mi binlerce ac insan var turkiyede ki bunun buyuk ceremesini bir kibrisli turkler de cekiyoruz ordan gocup buralara geliyorlar basimiza bela oluyorlar hapishanelerde yer kalmadi o yuzden boyle bos gosteris yapmaycan susup kalacan nankorluk dedin ne nankorlugu bize tc para yolluyor bizde nankorluk ediyoruz oylemi ? bu paranin cogulugu geri kendisine doner dostum hic merak etme ki o bu parayi memnuniyetle verir yeterki sen uretme kazanma basina bela olma memur ol baska para kazanma sansin olmasin verecegi paraya muhtac ol ki seni diledigi gibi yonetsin amma buda yetmedi buraya tasidigi gelir duzeyi dusuk cahil halk buranin hastahanelerini sadece onlar kullanir devlet okkulari %85 turkiyeli cocuklar vesayre vesayre zamaninda bu is adam gibi yapilmaliydi sen burda ustler aldin kardesim kirasini ode benim isime karisma seklinde olmaliydi fakat dentas oyunu oyle bir kurdu ki 30 yildir dugumlene dugulene icinden cikilmaz halde ve iste battik tek kurtulus amerika ingilterenin cikarlarini deismesi yoksa boyle turkiyenin cirkin bir iline donen kakatc denen bu banana cumhuriyetinde bugun yasayan 80000orjinal kibrisli turk 2 nesil sonra tamamen tukeneceyik tcnin 74den sonraki emeli gerceklesmis olacak

osmanlı türkçesini koruyan toplum olunulduğunu biri bu arkadaşa anlatsın... komik duruma düşmektense biraz araştırma yapın güzel kardeşlerim. sizin lehçe mükemmel gidiyo geliyo. yapıyo ya yapmayııınnn ... bizler ankara lehçesini, ege lehçesini karadeniz lehçesini kabullenmişken siz türkiyelilerin burasını ısrarla türkiyeleştirme ve sık sık kıbrıs aksanı ve lehçesi ile dalga geçmenizi anlayabilmiş değiliz. siz dalganızı geçin kardeşler. dha çoğunuz hem askerliğini burada yaptı, askerliğimi orada yaptim sibirya'da bir adadir. diyenlerinizde çok ama sürekli bir eleştirme bir alay etme çabası içerisindesiniz... salla gitsin.. seni kim sallar bu kültürsüzlükle güzel kardeşim.. kim ciddiye alır. sizin tüm bakanlarınızı ezbere bilen bir halkın başkannı hjala daha bilgi yarışmalarında rauf raif denktaş yazan bireylersiniz hala. sunucunuz bile kktc'nin açılımını hala söyleyemiyorken varsın siz öz osmanlı türkçesini koruyan bir halkın türkçesi ile dalga geçme peşinde koşun. abandone oldum demoralise oldum diye da yabancı kökenli kelime kullanma özentisi içerisinde değiliz bizler.
sbag i iyi tanimis yazar.

Adam gibi adam denecek kisi verdigi sozu tutar. Verdigi sozu tutmayana tutamayana adam demek anca romantizmdir.
3-a sınıfı temizlik kolunun konuşmasını dinledik, teşekkür ediyoruz ve kendilerini ilkokul sıralarına geri gönderiyoruuz.

Sözlükte ergenliğini eski nickleri zamanında tescillemiş liseli bebelere aldırış etmemesi gereken iyi kalpli ve yerine göre nasıl davranmasını bilen kaliteli insan. Hadi dağılabilirsiniz şimdi. Milletin sorunu hiçbirinizi germez, uzun zamandır konuşmadığınız insanların ilgisini tekrar çekmek için tanımadığınız insanlar hakkında atıp tutmayın.
üstüne çok gidilen yazar. bi rahat bırakın açılın nefes alsın!
(#23933335)

bak ya hala kezbanlık yapıyor. * cok muhim bi insan, bana git basımdam demeyi bile haklı gurur olarak goruyor, ben neymisim beee, ahaha.

bak hakketen senin trip atıp, boyle sacma sapan herseye alınıp, kendini agırdan satıyor gorunusunu bir kenara koydum, diyecegim su, keske ben seni silip, engelleyecegime sen bunu yapsaydın.. o zaman gozumde azcık degerin olurdu.. su sozlukte beni silen engelleyen kız cok, kimseye gidip bisey demedim, sana bunları yazmamın sebebi yukarda yazılı.. *

neyse sen git basımdan demissin, ben duymadım ama, gittim bye *

bi de bana derler bayego diye, kızın 500 kilo egosu var, uleynn yirim ya.