bugün

penil fraktür denir. acil operasyona alınmalıdır, gereken durumlarda platin takılır.
deme öyle deme.
(bkz: Penis kırılması durumunda ne yapmalı)
(bkz: ürküttü)
böyle vakaların olduğunu ürolog dr.arkadaşımdan duyduğumda inanamamıştım.ameliyatla diktiklerini söyledi.
penisi muz gibi soyuyoruz içteki kırılan kısmı birleştirip tekrar soyduğumuz penisi dikiyoruz dedi evet.
Bir hakaret olarak sik kırığı
Tam başıma geliyordu ki tokadı bastım! Napıyosun sen ya taş mı bu, götünü taşa oturur gibi oturtuyorsun dedim. Yırttık öyle, aman dikkat. Demirden sanıyorlar galiba..
Kalp kırılmasın onun tamiri kolay dibine çubuk bağla iki hafta öyle kalsın ya da alçıya al taş gibi olsun.
6 kez başıma gelen olay. kırıldıkça kalanı ile devam ediyorum. şimdilik; 19cm kaldı.
ince ruhlu duygusal penislerin problemidir.
Peki abi kırılınca nasıl alçıya alıyorlar. Ben hastabakıcı ya da doktor olsam ellemem valla.
genelde anal seks yaşamak isteyen erkeklerin ani zorlama sonucunda vuku bulan hadisedir. bu işleri bilmeyen yapmasın sikiniz elinizde kalır. evet..
Eyvallah reis bugün de aydınlandık.
görsel
seks yapma beklentisiyle sertleşen penisin seks yapılmayacağını ögrendiği an yaşadığı üzüntüyle o bedenin sahibine karşı yaşadığı kırgınlıktir.
sevilen vajinanın abi demesi durumunda olabilecek hadise. kalp değil penis kırar açık ve net.
kafa sikerken olabilecek hadise.

(bkz: )santimetreye sm diyen tip
Bi elim gidip içim ürpermedi değil şimdi.
Vay vay yorumlara bak yav
Herkeste de 1.5 metre sik var mübarek.
Herkes de ilişkide master yapmış.
şu tripleri bi atamadınız üstünüzden ibneler. Nerde bamya varsa bilin ki şu başlıkların altında kendini övmeye çalışıyordur.
Kemiği olmayan şey nasıl kırılıyormuş? Yok artık.
El sikini gorene kadar herkes kendi sikini piyade tufegi sanirmis.
15 cm bamyanın faydaları.
işte o zaman yarra yering.
Her gün mastürbasyondan bıkan penisin sahibine darılması hadisesidir.
gururuyla oynandı zaar !..