bugün

adamın arşa yükselmiş hali.
iftira atma ustalarından ahlak dersi almayacak yazar..
http://galeri.uludagsozlu...n-soru%C5%9Fturma-402498/

An itibariyle feci morarmış yazar.
soruşturma sonucunun beklenilmesini tavsiye eden yazar

gerçi aziz başkan 6 yılı mahkemeden yemesine rağmen inanmayan kısacası inanmak istemeyen kitle buna da inanmaz değil mi?
fenerbahçe kime koyarsa koysun sesi bu yazardan gelmektedir. yazık üzülüyoruz.
köy seven yazar..
özellikle yaratıcı kunduzlara biten yazar..
şuan iki ayrı organizma halinde yazılarına devam eden yazar..
nick altına yazılan her yazıya cevap veren renktaş.

Usta, gençlerbirliği maçının kadrosu nasıl olur?
renkdaşlarını kırmayan yazar

muslera, eboue - semih - dany - riera, hamit - selçuk - melo - emre, sneijder - burak..
fenerbahçe maçlarını izlemeye bayılan yazar. Özellikle köy takımıyla olanlarını.
(bkz: 8 mart 2013 galatasaray gençlerbirliği maçı/#18929292)

takımının 5 haftadır hakem sayesinde puan alıp, yine beleşten penaltı kazanıp, bu penaltıyı atamayınca kuduran yazar. sakin ol evlat. galatasaray senin karnını mı doyuruyor.
iblislerle uğraşmaya vakti olmayan yazar..
hakemsaray taraftarı olan yazar , futbol bilgisi sıfır olmasına rağmen sözlükteki hakemsaray taraftarları nedeniyle futbol profesörü kesilmiştir .
şebek düşmanı yazar arkadaş..
Loser. Mustafa sarp, barış özbek, ayhan akman zekâsına sahip.
futboldan bir gıdım anlamadığını şu entry ile tescillemiştir.

(bkz: #18947544)
gs sözlük gibi bir ergen yuvasında bile taşak geçilen yazar. gs sözlüğün hiçbirşeyeboşunaiçlenmeyenadam
futboldan gram anlamayan yazar..
fenerbahçe bursaspor' a koyunca yine ses vermiş yazar. dostum bi otur sakin ol. üzülüyoruz.
sesi hala kesilmemiş yazar. fener koydukça hoplamış anlaşıldı. biri durdursun şunu.
şifası var mıdır bilemiyorum ama gerçekten şu sözlükte acıdığım yazarlardan biri.

umarım sağlığına kavuşur.
(bkz: benden nefret et ama bana acıma)
(#18961815) şu saçmalığı ayar olarak nitelendiren komik yazar. kuvvetle muhtemel liselidir. sen beni güldürdün allah da seni güldürsün.
akvaryumundaki japon balığı sayısını 4 e indirmiş yazar..