bugün

(bkz: erkeklerden tiksinmek)
(bkz: hz muhammed in eşleri)
Patlak lastik al daha iyi.
beyni patlaklar için risklidir. evet siz gidin kendiniz beyni patlak olanlarla evlenin.
Patlak karı diye tabir ettigin dilini.. anandır. Diyerek susuyorum.
Bırak evlenmeyi, insanlarla iletişimi dahi hak etmeyen kişilerin kullanabileceği söz öbeği.
bakın yemin ederim laf kalabalığı değil ben anlamıyorum bunca saygısızın anası yok mu?

bu trollük de değil çünkü başka bir şey.
Kadınlara bu "patlak"ithamını kullananların nasıl kafalar yaşadığını merak ediyorum.bakire kadınla evlenseniz,bu kadın sevişmeyi bilmez dersiniz.bakire olmayınca da patlak dersiniz.asıl patlak olan sizin beyinleriniz.yazık.
Çok küfürlü konuşurum ama bu beni bile iğrendirdi amına koyim. Rezalet bi tabirle söylenmiş bakire olmayan kadınla evlenmek.
pazardan mal mı alıyorsun ar*p zihniyetini siktiğimin aptalı.
Sözlüğü ibrahim tatlısesler basmış.
Çatlak ve yusyuvarlak olanları da var. Patlakla ucuz yırtmışsın kardeş.
Benim patlattığımı alırsan işin zor.

Hayatta memnun edemezsin o bamyayla 12 saniyede.

(Türk erkeği ortalamaları baz alınmıştır)
Baliyle yama yap suya batır çıkar bakalım duzelmis mi yoksa kaçırıyor mu hala kaçırmıyorsa ortamlarda orjinal dersin kim bilecek.
(bkz: bak salağa bak)
Bu nasıl bir baslıktır. Almadan öncede acık kapı bulsamda dalsam diye bakıyorsundur sen . insanlara insan oldukları icin yaklasırsanız patlakmıs csatlakmıs derdiniz olmaz. sevmeyi öğrenin.
bir başlıktaki her kelime mi yobazca olabilir? bu da bi başarı aslında.
(bkz: hortlatmayın şu başlığı)

Tanım: mağara adamı deyimi.
Şu başlıktaki iğrençliğe bak.
Göbek deliğini vajina sanabilecek potansiyelde adam beyanı.

Yama yaparsın kardeşim. Eskisinden yeni olur.

Kac yüzyıl geçmesi lazım acaba bu zihniyetin çürümesi için.

Bakire diye tanımladığın kadın senin yanındayken ve sen onu tamamlayıcı hiç bir emare göstermiyorken tutup da başka birinin hayalini kuruyorsa o zaman senin için büyük bir yıkım olur.

(bkz: eyes wide shut) bakmayın, izleyin.

O yıkımın ne olduğunu daha iyi görürsünüz.
(bkz: herkes annesinden bilir işi)
Lastikmi lan bu mk malı.
görsel
Büyük lokma ye büyük söz konuşma demiş atalarımız zira ne tükürdüğünü yalayanlar gördü bu gözler.
hz. peygamber efendimizin yaptığı şey. noldu zoruna mı gitti .

(bkz: Zeynep bint-i Cahş)

(bkz: Hafsa bint-i Ömer)

(bkz: Zeynep bint-i Huzeyme)

(bkz: Reyhâne bint-i Zeyd)

peygamber efendimiz bu kadınlarla evlilik yaptığında hiçbiri bakire değildi. hepsi duldu.