bugün

pahalı olması
paranın yetersiz olması ilk iki neden olabilir.
Dsg olmasi ve o para ile temuz düşük km 3.20 d veye a4 alınabilir.
doğuş otomotiv

aman aman.
Halen 10 sene öncenin teknolojisini kullanmaları.
Para olmaması.

Tek neden yeterli bence.
lümpen arabası.

adamların hayalleri polo'yla başladığı için sıra pek tabii ki passat'a geliyor.

varoşların volkswagen'le statü kazanma heyecanı...

neyse yani, ha cherry jeep almışsın ha bunu...
bana göre aşırı niteliksiz bir keko arabası.
passat alıp lambo'ya bindiği sanan tipler yüzünden alınmaz, evet.
asıl uzak durulması gereken audi dir

arabanın kalitesiyle değil binenin kalitesiyle alakalı

ne kadar akabeli hırsız varsa bu araba onların baştacıdır.

passat hem parasına göre düşük kalite

hemde doğuş

duble rezillik.
Doğuş. Başka bir şey değıl..
Fiat palioya biniyorum çok mutluyum.
elemanın sol göz kapağında tembellik var muhtemelen. benimkinin bir farklı versiyonu.

passat modeli almamak için on nedendir.
Daha once dsg sanziman arizali golf 6 kasa kullanmis bir birey olarak, dusuk hizlarda catir cutur disli sesi gelmesi ve Surekli olarak sanziman isigi yakmasidir. Neyse ki arac kiralikti, degisti. Simdi 2020 passat cektiler sifir km, ara ara lan bu arabadan da ayni ses geliyor mu diye cami acip sanzimani dinliyorum resmen. Bu sebepten dolayi vw almam da, para da baglamam. Az mi yollarda kaldik aq golfuyle. Tok kapi sesine mest olanlar acsin yutuptan o sesle kendilerini becersin.
tek sebep kafidir. dilerseniz çarpı 10 denebilir.

(bkz: fakir olmak)
itibardan tasarruf etmemek için olabilir.

(bkz: Passat mı çekeyim yanlarına)
çünküm fak fakirim.
çünküm fak fakirim.
çünküm fak fakirim.
çünküm fak fakirim.
çünküm fak fakirim.
çünküm fak fakirim.
çünküm fak fakirim.
çünküm fak fakirim.
çünküm fak fakirim.
çünküm fak fakirim.
Belki Başka arabaları almaya niyetlenmiştir. Direk passatla ilgili olmaya bilir. Fakat Vw nin almanya üretimleri kalitelidir. Hem sonra vw atağa geçmiş manisadaki fabrika için bmw nin ceo sunu transfer etmek için kanca atmıştır. Lakin tr üretimlerinin avrupa kalitesini yakalaması yine de şaibelidir. Bakalım hep birlikte göreceğiz inşallah yanılırım.

https://www.dunya.com/sir...-hamle-daha-haberi-455934

(bkz: #42327508)
fakir olmak. evet fakiriz. el arabasıyla idare ediyoruz.
param olmaması dışında, paramın olduğunu farz edersek bile tek bir neden söyleyeyim, en ucuz versiyonunu bile alsam 110 bin küsürünün vergiden oluşması. aracın vergisiz fiyatı yaklaşık 123 bin tl. neredeyse araç kadar vergi ödeyeceksiniz.
Babam 2007 de sıfır aldı, 2016 da sattı. Bir sıkıntısını da duymadım kendisinden. Hatta 2015 de kaportasında bir sorun oldu kullanımdan kaynaklı servis ücretsiz değiştirdi. Güzel araba neticede.
Vag grubunun neredeyse bütün araçları parasını haketmeyen araçlar ancak piyasa öyle bir çukurun içinde ki tıpkı apple ürünleri gibi volkswagen de yersiz pahalı ve inanılmaz fanı, piyasası var. Piyasa sizi bu araçları almaya itiyor resmen değer kaybetmediği için ve otomobili bir yatırım aracı gördüğümüz için mecbur bu gruba yönelme durumu oluyor. Bir kere ford mondeo gibi çok kaliteli bir d sınıfı sedan peugeot 508 gibi müthiş atak yapan araçlar varken bu araç alınmaz. Ülkecek arabadan anlamadıkları için böyle araçların piyasası düşüyor.

Not:leonfrspor.
1. Fakir olmak
2. Şaka maka fakir olmak
3. Cidden fakir olmak
4. Öyle böyle fakir olmamak
5. Yalnız ne fakir olmak be
6. Çok fakir olmak
7. Bayağı bayağı fakir olmak
8. O kadar paranızın olmaması
9. O paraya ev alırız olmak
10. Özellik fiyat oranı verimliliğinin düşük olması.
Fakirlik tek neden.
Kullanmayın abi. Benim passat vardı sattım.
keko ve barzolarla bağdaşlaşmış imajı. nerde passat görsem aklıma akrabalarına zorla fuhuş yaptıran sakallı dar pantolon giyen tipler geliyor. onun dışında fiyatına göre abartıldığı kadar iyi olmaması da bir sebep. daha ucuza daha güzel arabalar var o segmentte. yalnız bu söylediklerim b5 kasanın station vagon olanı için geçerli değildir. o araba da tam bir aile arabası kılığı var.