bugün

beşiktaş taraftarı'nın galatasaraya yapmış olduğu muhteşem tezahürat.

parayla şampiyonluk ne kadar kolay
şerefsizsin galatasaray
vahap beyaz ahmet çakar
şerefsizsin galatasaray

parayla şikeyle şampiyon oldun
şerefsizin kralı oldun
şerefsizler şike yapar
şikeyide galatasaray

(bkz: 92-93 sezonunda)
92-93 sezonunda götünde lastik donla gezmeyen henüz 19 yaşındaki galatasaraylılara elem veren tezahürat.

o dönem yaşanan olayları, galatasarayın nasıl şikeyle, parayla şampiyon olduğunu bilmiyorsan, ya az konuşacaksın yada o lastik donu ağzına takacaksın ki adam sansınlar..

(bkz: şerefli ikincilik)
tarih boyunca adam gibi oynadığı futbolla bilinen galatasaray'a, "onlar iyi adamlar, bizim dostumuz" diyen ve hiçbir zaman galatasaraylıların dostu olmayan, olmaması gereken beşiktaş taraftarı tarafından yazılmış tezahürattır, vay efendim çok muhteşemmiş.

sezon boyunca 59 gol yemiş bir ankaragücü. üstelik, beşiktaş'tan da 6 gol yemişler birkaç hafta önce.

"üstelik", galatasaray'a 1-0 yetiyor ki kazanamazlarsa zaten şampiyon olamayacaklar.

daha bir şey söylemeye gerek var mı? beşiktaş taraftarı sevinsin diye bilerek yapmıştır onlar şikeyi, gudu gudu.
birde başka bir versiyonu daha vardır efendim buyrun;

kırmızının yanına kirli bir sarı
orospu karılı jardel'i aldı
parayla şikeyle şampiyon oldu
ibne basın bunu da yazın.

edit: ben mi besteledim yahu beni niye eksiliyorsunuz?
galatasaray'ın 16 nisan 2012 tarihli maçta ortaya koyduğu tablo.
kuyruk acısı olan bebelerin yazdıgı beste .
(bkz: şerefsizsin galatasaray)
transfer şikesi yapan çok şerefli beşiktaş taraftarının son saçmalığı.
--spoiler--
parayla şampiyonluk ne kadar kolay.
--spoiler--

(bkz: tecrübe konuştu)
http://www.youtube.com/watch?v=miwYY36CaHM
bir beşiktaş marşı.

vahap beyaz'ın ve ahmet çakar'ın ağzından o sezon olanlar dinlenebilir ve bir karara varılabilir. Şuradan izleyebilirsiniz.
galatasaray ın 1993 deki şampiyonluğunun ardından beşiktaş taraftarının yaptığı tezahürat.
16.05.2015 gençlerbirliği maçında yaşananlardan sonra ve maç öncesinde, gençlerbirliği başkanı ilhan cavcavın "Takım, ligin sonu geldi diye vurdumduymazlık içinde. Bir şey yapma olanağımız yok" sözleri ve daha öncesinde "galatasarayın şampiyon olmasını isterim" demesi ile!
Günümüzde bir kısmının, tekrar gurur ve haklılıkla söylenebileceği marştır!
şerefsizsin galatasaray
vahap beyaz ahmet çakar
şerefsizsin galatasaray

şerefsizin kralı oldun
şerefsizler şike yapar
şikeyide galatasaray

ÖÖyledir.
beşiktaş'ın daha sonra yarış atıyla deneyip onunla da başarılı olduğu tez.
parayla şampiyonluk olaydı fenerbahçe olurdu bunu kabul edelim.

Ayrıca bi şampiyonlukla resmen çirkef yüzler açığa çıkıyor. tebrikler de geç kardeşim ana bacı sövmeye ne lüzum var ?
güldürme söylem , bunu tescilli şikecilerin söylemesi daha ironik , madem kolaysa siz yapın kardeşim.
Galatasaray için söylenmiştir. Bir zamanlar da fenerbahçe için söyleniyordu. Beşiktaşa hiç söylenmedi. Bu yüzden seçtim onu. En Şerefli takım beşiktaştır. Ehehe.
şerefsizsin galatasaray
vahap beyaz ahmet çakar
şerefsizsin galatasaray

şerefsizin kralı oldun
şerefsizler şike yapar
şikeyide galatasaray.
En güzel bestedir.
Sporu her türlü pisliğe alet eden insanoğlu ve sporu her rakip takıma bir kılıf uydurarak lekeleyen uyutulmuş toplumların bedavadan göt yırtarak naralar attığı durum.

Hangimiz ötekinden temiz ki. Seneye sen şampiyon olduğunda sanada aynısını diyecekler ve bugün şampiyon olan gibi sende kendini aklayacaksın. Ne basit bir senaryo.. Her sene 1 takım şampiyon olacak, şimdi sizin desteklediğiniz ve milyonlarca dolar almasını sağladıklarınız en güzel karıları sikecek, en güzel yerlerde tatil yapacaklar. Ve sizin gibi salakların didişmesini gülerek seyredecekler.

Gerçekten ne kadar gerizekalı olduğunuzu anlamak istiyorsanız, sakin bir kafayla yazdıklarınızı okumanızı rica ediyorum. Popüler kültürün uyuşturulmuş beyinli moronusunuz yalnızca.

not: Bursasporluyum.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
başakşehir örneğinde olduğu gibidir.
para var. yıldızları al. şampiyon ol.
şerefsizsin galatasaray
vahap beyaz ahmet çakar
şerefsizsin galatasaray

şerefsizin kralı oldun
şerefsizler şike yapar
şikeyide galatasaray. Yeni bir marş bekliyoruz böyle yine 92-93 97-98 sezonları gibi tiyatro izlemeye başladık.