bugün

görsel
Merhaba!.
4 senedir her zaman pamukkale ilk tercihim oldu. Adamlar te Salihli'ye otobüs yaptı Bursa'dan. Tabi ilk vakitler Salihli Güven'e kalıyordu ama neyse. Velhasıl kelam kaliteli otobüstür. Şu sıralar bilhassa tercih edilmesi gerekir tedbirin en üst seviyesi açısından.
bir zamanlar ulusoy , bir zamanlar nilüfer turizm ve pamukkale bu 3 firma kral firma idi.
3-4 senedir yanından geçmedim

bir zamanın iyi firmasıydı

her yere gitmezdi ama işini iyi yapardı

öküz gibi muavinler

siğır gibi şöförleri olan firmalaradan değildi

hele o konya merkezli firmalar

firmada değil at hırsızı

onların yanında süperdi

bir zaman ulusoy da iyiydi

hala var mı bilmem.
şoförleri diğer firmalara nazaran kısa kollu beyaz gömleğin üzerine kravat takmaz.
corona döneminde otobüsle yolculuk konusunda tedirgin olduğum zamanda yarama merhem olmuştur. izmir'den kuşadası için bilet bakarken emsallerinde 6-7 lira fazlaydı. yine de bilet satın alırken hes kodu zorunluluğu, şehiriçi servislerinin dakika dakikasına uyması ve araç içi ikramları ile fiyat farkını negatiften pozitife döndürmüştür. üstelik abe, kardeşiğm gibi hitaplar yerine bey, hanım kullanmaları da ayrı iyi.
sevdiğim bir otobüs firması.

görsel
o motorun çıkardığı sesi, o çekilen retarderi anlayamazsınız.
bursa'dan dönerken tercih ettiğim otobüs firması.
Öğrenciyken tercih ederdim. Ortalamanın üstünde bir hizmet anlayışları var.
şehirlerarası seyahatlerimde sıkça tercih ettiğim, sevdiğim bir otobüs firması.
güzel denizli'min güzel otobüs firması.
görsel
(bkz: Benim Adım dolapdereli Sabri).
görsel
isminden de anlaşılabileceği gibi denizli menşeili bir otobüs firması.
görsel
sıcak yaz günlerinde yolcularına dondurma ikram eden firma: (#45761317)
görsel
en son kullandığımda servisleri maltepe'nin içine girip yazıhane önü yerine e5 köprüsünde beni bırakmıştı.
görsel
ege bölgesi başat otobüs şirketlerindendir.
Yaz mevsiminde annemlerden dönerken yolculuk başlar başlamaz dondurma dağıtıyorlardı. ağlayarak dondurma yedim bu otobüslerde.
Eskiden köseoğlu turizm ile rakiplerdi. Geriye bu kaldı.
Allah uzun ömürler versin.
görsel