bugün

gereksiz pahalı bir firma. ayrıca ismini aldığı pamukkaleye çaktığı ne çivi ne de tahta vardır.
3-4 aydır eski kalitesinden eser kalmayan gereksiz yere diğer firmalardan pahalı olan otobüs şirketi.
Şu an için en kaliteli şehirlerarası otobüs firmasıdır.

Koltuk arkası ekranları bir çok otobüste android işletim sistemi içerir, adam gibi müzikler, filmler ve tv kanalları var.

Kamil Koç > israil lilere satıldı, çok bozdu televizyonları adam gibi Çalışmıyor
Metro Turizm > ikramları bok gibi, televizyonları da bok gibi.
az evvel ankaradan istanbul'a bilet aldığım firma. Piyasanın en kaliteli firması. Hizmeti, kalitesi, güleryüzü bir sıkıntı yaşadığınızda biletinizi anında ücretsiz yapan şirket gibi şirket firma gibi firma.

varan: çok elit ve pahalı.
kamil koç: israillilerin aldığını bilmiyordum. bununla birlikte dolaylı olarak varan da israil menşeili oluyor.
metro: mafyanın elinde. beş para etmez bir firma.

edit: Oha, adamlar sosyal medya takip ekibi kurmuşlar teşekkür mesajı attılar.
piyasanın en çok araca ve yaygın ulaşım imkanına sahip firması metro turizmdir. pamukkale nedir amk. pamukkale diye firma ismimi olur.
metro, varan, kamil koç ve daha nicelerine bin basan turizm firmasıdır. hepsinin eline teker teker verir.
Muavinleri çok hoşgörülü olan firma. Otobüslerde kaliteli. Daha da önemlisi yapmayayım reklam
piyasadaki en iyi turizm firmasidir. lakin fiyatlarının artmış olması biz öğrencileri üzmektedir.
ANTALYA'DAN ÖTEYE GiDEMEMiŞ MEMLEKETiM FiRMASIDIR. BiR ZAMANLAR KARADENiZ'E AÇILMAYA ÇALIŞTILAR, BAŞARAMADILAR. BUNUN SEBEBi iSE kesinlikle kalite değil, gitmeye çalıştığı memleketlerin istememesi. yoksa şundan eminiz ki, pamukkale turizm bu ülkenin en iyi 3 taşımacılık firmasından birisi, belki de birincisi.
bilet fiyatlarına zam yapmış olan firma, diğerleri pamukkaleye göre ucuzda olsa kalitesinden dolayı seçilen firma.
ulaşımda kullandığım tek turizm firmasıdır. "oo muhteşem, oo çok iyiler, oo çok lüks " diyemem ama bir çoğundan hallicedir. biraz koltuk aralıkları dardır. önündeki insan koltuğu yatırdığı zaman belden aşağın felç olur.
Gerek dağıttığı dondurmalarıyla, gerekse koltuk arkası kocaman ekranlı televizyonlarıyla gönlümde taht kurmuş firmadır. Bir de 2+1 otobüsleri inanılmaz rahat.
firma gibi firmadır. otobüsleri asla nuh nebi döneminden kalma değildir hepsi kaliteli ve son dönem üretimi araçlardır,şoförlerin bu yolların en dikkatli,en becereikli ve en kibar şoförleridir. seviyoruz pamukkaleyi.
dergi bastırıp derginin en arka sayfalarına sozlugumuz dahil bir kac sozlukten kendileri hakkında yorum alan sirket. burdan selam olsun onlara.

bir de cok iyiymis diyorlar, kısmet olursa bir ara biz de kullanırız efendim.
o kadar çok övüyorlar ki hep gitmek istedim ama bir türlü nasip olmadı. çünkü bulunduğum yerden* izmir'e araçları yok. online bilet alma kısmına göre tabi. ama izmir'den varmış. bir dahaki sefere artık bakalım. üstelik denildiği gibi pahalı da değil çünkü hep gittiğim ama tam anlamıyla ortalama kaliteli kamil koç da aynı fiyat.
Tartışmasız en iyi firma. ikram servisleri açık büfe şeklindedir, istediğiniz kadar alın bişey demezler. Hatta geçen haftaki yolculuğumda probis ikramı vardı şu yeşil olanlarından. Bendeniz de bi probis manyağı olduğumdan, yolculuk boyunca 17-18 tane yemişimdir heralde asddfsgaj. En arkada olduğumdan muavin abi ikram servisi dışında bile getirmişti meyve suyu ve 4 probisle beraber. Oturup sohbet etmiştik. Anlıyacağınız güler yüzlü çalışanlara sahiptir. Buradan izmir ankara hattında çalışan muavin yasin abiye selam ederim.
adamlar her şeyde iyiler, personelde sıkıntı yaşıyorlar. özellikle müşteri servisini kullanan şoförler ve kaptan şoförler. kaptan şoförlerde ki hava, ciddiyetsizlik, saygısızlık kimsede yok. otobüs seyir halindeyken sigara içeninden tut, son ses radyo dinleyenine, bağırıp çağırarak konuşanına kadar piyasadaki barzoları toplamış bir firma kısacası. onun haricinde ikramları güzeldir, şikayet/istek hatları gelişmiştir, geri dönmeleri kısa sürer. sosyal medya olayında aşmışlardır.
sözlükte psme adında dokuzuncu nesil resmi bir yazarı bulunan otobüs firması. sorunlarınızı ona iletebilirmişsiniz. otobüslerinde neden ekşisözlük listesi varda uludağsözlük listesi yok diye buraya yazınca bana hemen hallediyoruz diyip hala böyle bir liste koymamışlardır ayrıca.
Tartışmasız en iyi otobüs firmasıdır. Ancak ankara bursa arasindaki son yolculuğumda o muhteşem sandviclerinin ikram menüsünde yer almaması beni hüsrana uğratmıştır. Sizi tercih etmemdeki en önemli etken oydu. Umarım sandviç ikraminiz yalnizca o sefer icin eksik olmus ve tümüyle kalkmamistir. Yoksa çok üzülürüm. Ancak haklarını yemek istemiyorum muavinleri çok cana yakın ve sempatik kişilerden olusmakta. Müzik arşivleri de üst düzeydedir.
wc'li otobüsleri geç saat olmasına rağmen tercih ediyorum, bunun üstüne wc'yi kullanamazsınız içerisinde eşyalar var diye uyaran otobüs firmasıdır.

hayır madem wcyi misafirlerinize(!) kullandırtmayacaksınız o zaman araç donanınımı kısmında wc'yi yazmayın, yazmayın ki bizde geç saatlerden bilet almayalım.
elin caponu pamukkaleyi görmek için o kadar yol geliyor ben niye hiç gitmedim deyip internetten otobüs firması bakarken gördüğüm, koltuk seçerken yolculuk esnasında güneşin ne taraftan vuracağını bile gösteren, kalbimi şimdiden fetheden otobüs firması. seni seçtim pikaçu.
bünyesinde engelli personel istihdam etmeye özen gösteren ülkemizin kaliteli şirketlerinden bir tanesidir.

kendilerine mobil uygulamalarındaki sıkıntıyla ilgili attığım mailin taraflarına ulaştığını ve gerekli birimlere değerlendirmek üzere iletildiğini telefon ile arayıp bildirecek nezakette bir şirket. kurumsal yapının sistematik içinde işlediği ve hareket ağını günden güne ölçülü şekilde genişleten stratejiye sahip olmaları nedeniyle yurdun her köşesinde kaliteli hizmet verebilecek kapasiteye sahip olduklarına inanıyorum.

genelde iç anadolu, kuzey ve doğu yönünde faaliyet gösteren firmalarda gözlemlediğim ve sehahat yapan arkadaşlardan dinlediğim, muavinlerin fütursuz davranışlarını bu firmada göremezsiniz.

diğer önemli tercih sebeplerinden bir kaçı ise mafya tarafından yönetilmemesi ve her yıl ölümcül kazalara sebebiyet vermemesidir.

menşei denizlidir.
mp3 listesi en güncel ve güzel olan turizmdir.

bir de yanınızda sevgiliniz bodrum yollarındaysanız ve yeni türkü ''denizlere çıkar sokaklar'' diyorsa fonda , bu bile bir turizmi unutulmaz kılmaya yeter.
Bence sırf metor turizm'e ders vermek için gidilesi firmadır. Böylece arada rekabet olur bilet fiyatlarıda iner. Yazın dondurma bile veriyorlar lan! *
kalitesini günden güne arttıran firma.

kamil koç'un ulusoy'dan sonra en ciddi rakibidir.