bugün

(bkz: dağcı komando)
çarşı iznine çıktığı bariz belli olan yazar. hayırlı tezkereler.
sözlüğe pek militarist hava getirmiş,hasan mutlucan kasetlerini sandıktan çıkarttırmış, dosta güven düşmana korku salan, şafağı az kalmış yazar.*
(bkz: sol frame de askeri darbe oldu lan)
allah kazasiz, belasiz tezkereler nasip etsin.
"vatan borcu namus borcu" diyor. gicir gicir botlari, cillop gibi palaskasi, kendisine yakisan kisa saclari ile haftanin en faca askeri seciyoruz kendisini.
az kalmıs, aramıza kesın donus yapacak yazar kardesım. cok ozledık yahu. son 66 ha gayret...
şafak demiş 66...
kim demiş?
palta...
+sağdan say!

- 1.
+ 2.
- 66!!!!

+ ohha hayvan.

- ehehehe.
şafak dedim
palta dedim
sayma dedim
66 gün dedim
saymakla bitmez dedim..
(bkz: şafak cart curt)
"şafak 53 olmuş göz açıp kapayana kadar nasıl geçti anlamadım" diyor kendisi. * dönsün artık da başgöz edelim, özledik...
şafak 50. biraz sonra 49, sonra 48, 47, 46... 1, 0. tüm uludağ sözlük camiasına selamı olan adam, adam gibi adam. allah tez zamanda kavuştursun sevdiklerine sevenlerine.
ŞAFAK 30.
ZAMAN AZALDIKÇA STRESi ARTIYOR AMA OLSUN GELDiĞiNDE iSTANBUL GÜNEŞiYLE TAZELENECEK.
2 saat sonra 28 gün kalmış, bitirmiş insan çocuğu. çok güzel çocuk. az sonra aramızda.

(bkz: yerim)
(bkz: kardeşim)
mahallemizin kahvecisi bekir abi tadında milliyetçi entrylerin sahibi yazar.
yazı tarzını az çok biliyorum. anladığım kadarıyla ve büyük ihtimalle medyaeteginde, montajelemanı hakkında yazılan gizemli yazının sahibi.
en nihayetinde teskeresini alan, askerliği bitiren yazar kardeşim.. özledik ya hu gel artık..
paşalar gibi gitti, paşalar gibi geldi.

kocaman tebrikler kardeşime.
(#1704962) * *
sonunda kendisini görebildim. *
adamımdır..nerelerdedir..
geçmiş entryleriyle izindeydik..neyseki tanıştıkta..sessiz sakin kral insan..
TURKiYE CUMHURiYETi DEVLETi'NiN ZORLA ( YASALARLA BASKi UYGULAYARAK, CEZAYi YAPTiRiMLARLA GOZ KORKUTARAK, ViCDANA ZiNCiR TAKARAK ) ASKERLiK YAPTiRDiGi MALUM, HUMANiST, ENTELLEKTUEL TESKERECi VATANDASi.

ASKERLiK ANiLARi VARDiR ELBET. DiNLEMEK iSTERiZ. BOYLESiNE ' SOFiSTiKE BiR ASKERiN PENCERESiNDEKi JALUZi ARALiGiNDAN KiSLA ' ACABA NASiL GORUNUR ? KiM MERAK ETMEZ !
yanık, buğulu sesinin farkında olmayan arkadaş. kendisine vokal yapmak istemekteyimdir. ayrıca beni mutlu etmiştir, sağolsundur. *
bir yerlerden tanıyacağım...ama nereden?
uzun yol şöförü, depresif , asosyal, göçebe olma duygusunu orta asya'dan beri içinde barındırdığı için durmadan o şehir senin bu şehir benim dolaşan, gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar kadar yalnız . şu sıralar istanbul asfaltının tozunu attıran yarın nerde olacağı belli olmayan kişilik .
osman öztunç sevgisiyle dikkatimi çekmiş yazar*