bugün

onu tanıdığım ilk günden şu güne kadar 1 gram değişmemiş olan, her zaman asaletini, muzipliğini, karizmasını, sıcaklığı koruyan, akıl küpü yazar.*
türkçe "ağrı kesici" demektir.

ayrıca;
tüm şarkıları birbirinden mükemmel olan 1990 tarihli judas priest albümü.gelmiş geçmiş en iyi heavy metal albümlerinden.her albümde daha sertleşen judas priest bu geleneğini bu albümde de bozmamıştır.grubun en sert ve en güzel albümüdür.rob halford bu albümden sonra solo kariyerine devam etmek için gruptan ayrılmıştır.

şarkı listesi ;

painkiller
hell patrol
all guns blazing
leather rebel
metal meltdown
night crawler
between the hammer and the anvil
a touch of evil
battle hymn
one shot at glory
her uktenin altında parmağı olan bir yazar.sözlükteki ukte butonu yerine painkiller yazılsa daha anlamlı olru sanırım.*
küresel bir dil olan ingilizce'nin savunucusu,her ingilizce karşıtını ingilizce bilmiyor sanıyor ayrıca,umarım kapitalizmin çarkında yitip gitmez.
ağır abi, anlayışlı ve de delikanlı yazar.
judas priest'in efsane ötesi albümü. 1990 yılında çıkmı$ olan albümün remastered versiyonu tavsiye edilir. her yerde bulabilirsiniz. gidin, orjinal olarak alın. böyle albümler kolay kolay yapılmaz.
seni düşünmek güzel şey
seni düşünmek ümitli şey
dünyanın en güzel sesinden
en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey

seni düşünmek güzel şey
seni düşünmek ümitli şey
fakat artık ümit yetmiyor bana
ben artık şarkı dinlemek değil
şarkı söylemek istiyorum...

dediğim, ama yine de aman ha sen fazla düşünme otur oturduğun yerde demek istediğim yazardir...*
muhabbetiyle beni yaran, komik bir o kadar da kafa olan yazar. nargile zirvesine tamamen katılacağını umuyoruz. *
tunus caddesinde ışınlanarak kendisini geçip sonra yanımdan geçerken seslendiğimde yüz ifadesi görülmeye değer olan yazardır. ***
an itibariyle çeyrek yüzyıl'ı deviren yazardır. iyi ki doğmuş, iyi ki buralardadır. sözlük için değil tabi ki; ankara için..
çeyrek asırlık delikanlı abimizdir. nice mutlu yıllara.
vay be 25 oldu ha dedigim, yasini basini almis yazardir. o diil de bi kitap yazicaktin noldu ona? *
iyi ki dogdun, iyi ki tanimisim seni...
kendisini mutlu gününde yalnız bırakmayan dostlarına tesekkuru borc bılmıs yazardır. *
doğum günün kutlu olsun kişisi. * * *
Judas Priest'in en beğenileni kabul edilen albümün adı.Albüme ismini veren parçadır.Davulları şahanedir
karpuzkabugu ankara cubuk baraji na dustu zirvesinde tanıştığım muhabbeti hoş yazar. nice senelere, iyi ki doğmuşsun kişisi.
intro suyla kendini belli eden şarkıdır.sizi kendinizden geçirecektir.
death'ın yeniden yorumlayarak ölümsüzleştirdiği judas priest şarkısı.ölçü,hız dinlemeyen sololarla insanı sersemleten,chuck schuldiner'ın resmen gitarını konuşturduğu bir şarkıdır.attığı çığlıklar (scream vocal) dinleyeni acayip gaza getirir.kısacası tekniğin konuşturulduğu bir eserdir.
25 yaş... beni eski günlerime dönderen yazar...
londra konserinden önce rob halford bir manowar klasiği yaparak sahneye girmesi ile coşan kalabalığın painkillerın davullarının duyulması ile kendinden geçtiği şarkıdır

http://youtube.com/watch?...amp;search=judas%20priest
kendisini bir şeylere fena halde kaptırmış, sözlüğün yolunu unutmuş, "nerdesin la sen" kişisi. *
(bkz: en başarılı coverlar)
karizmatik bir sözlük yazarı ayrıyetten geyik adamdır, kafa adamdır. *
judas priest şakısı , death in coverlayarak ortalığı yardığı şarkıdır . ayrıca painkiller diye çok deli bir pc oyunu vardır . oynamayanlar üzülsünler .
(bkz: painkiller oynamadan pc de oyun oynadım demeyin)
dün akşam msn nickine "su geri gelsin kampanyası" yazan yazardır. hayır ben de sözlükte "su" diye bir yazar mı vardı da gitti diye düşünürkene, evdeki suların kesik olduğunu ve bunu kamuoyuna duyurmak için böyle bir şey yaptığını söylemiştir.