bugün

Daha bi çekicidir. *
zengindir. evet.
kro gibi saati göstere göstere takmıyorsa iyidir evet.
Kimse onun pahasını anlamaz. Hatta %90'ı çakma, bu yüzdenin %50'si de zenci pampalardan alınmıştır.
su geçirmiyomuş herhalde.
hele bu davranışı savunma biçimi tamamen bir prenses gibidir. zevk sabihi olduğunu iddaa ederler ayyy canım kıyamam.
Kalitesini gösteren erkektir zira saat erkeğe en yakışan aksesuardır.

Parasının durumuna göre her erkek kaliteli bir saat almalı bence.
smartwatch sayılır mı?
Sonradan görme paralıdır. Her pahalı saati alıp dolabına doldurabilir. Giysisine, arabasına göre uygun saat alıp, günlük uyumu yakalayabilir. Parası vardır alıyordur harcıyordur. Harcayabilir.saatin kimliği karakteri değil markası önemlidir gösteriş meraklılArı için.

Saat bir zevktir, tutkudur, bağdır, bağlılıktır sanattır.karakteri vardır kimliği vardır saatin.saatin parçandır, paha biçilemez.
Benim o.

21 sene oldu hâlâ kullanıyorum. Başka saatlerim de var tabi 300 euro civarı, onlar sayılmaz ama asıl kullandığım 10.000$'lık bu kategoriye girebilir sanırım.

Kroluğumu ve hanzoluğumu da yaptığıma göe gidiyorum.
pezevenk, gavat, politikacı, mafya ya da müteahhittir.
görsel
Ben değilim. Benim saat 20 tl.
neyi eksilediniz anlamadım saatimi altta görünen bıçak yarasınımı?.
güzel bir kadınla şık bir restauranta gittiğinizde arabanız kapıda kalır ancak saatiniz size içeride eşlik eder.
ayakkabı ve saat, bir erkeğin en hassas olduğu konular olmalıdır.
tanım: zevklerine önem veren erkektir.
Sadece saate gercekten deger veren erkektir.
Bende bir tane diesel var oda hediye :D
olm bir kere bir eşyayı pahalı ucuz olmasına göre takıyorsa kendisinden hiçbir bok olmayacak erkektir.

bir saati beğenmiştir, imkanı da vardır basar 2-3 bin tlyi alır saatini. aynı adam 300 tllik de saati takıyordur mesela. bu adamı öp de başına koy. çünkü hem imkan hem görgü hem de zevk sahibidir. ama bon poholo soot kollonoyorom diye dolaşan dallamayı siktir edin. kendisinden bi bok olmaz. bak şöyle söyliyim geçen kuzene biri talip, fikrimi sordular aç abim instagramını dedim. elemanın 30 fotoğrafının 20si sadece arabasının fotoğrafı amk. olmaz o iş dedim olmadı. pişman da değilim bu ön yargımdan.
görsel

Siyahiden aldım. Kaliteli göründüğünü kabul edelim.
En sevdigimdir. Saat ayakkabi arabs cep telefonu iyi olacak gerisi orta kalite olsada olur.
benim.
hatta pilli saatlere de saat muamelesi yapmıyorum. saat dediğiniz kinetik, kurmalı olur.
hediye gelen (bkz: franck müller) saatimle benimdir. evet.
ucuzunu pahalısını bilemem de saat erkeğe yakışıyor. tabi hayvan gibi bilekleri olanlara değil.
Ucuz saat takmayan erkektir.
(bkz: zafer çağlayan)

görsel
3-5 bin verip ayfon almaktansa gidip tag heuer almıştır.

görsel
Saat takan erkegi severim ama kro gibi gostermeye calisarak sekilden sekile girenlerden nefret ediyorum. Zaten oylesi ilgimi cekmiyo. Ben rolex takanlarla takildim pahali derken???
biz kızlar arasında direk 'hiih bak gördün mü saatini? zengin çocuk galiba' durumu.