bugün

pazartesi günü başıma gelen olay. iş çıkışı acayip yorulmuşum. hatta o kadar yoruldum ki 130ş ile gideceğime, ondan önce gelen çift bilet alan 500t ye binmişim. neyse ayakta yorucu bir yolculuktan sonra ineceğim durağa geldim. tutunduğum demirin yanında 3 5 kız vardı. ben de dur lan inerken hiçbir yere tutunmadan otobüs durmadan ineyim dedim. normalde çok yaparım. otobüs kapısı açılınca tam durmadan atlarım. ulan nolduysa o gün dengemin bozulacağı tuttu. duracak tuşuna bastım. kapı tıssss diye açıldı araç hala çok yavaşta olsa hareket halinde sol ayağımla destek alıp, sağ ayağımı öne atıyım derkennn. sen git kalçam aracın orta kapı demirine çarp sonra oradan dengeyi kaybet. bok çuvalı gibi yere düşüp, top gibi yuvarlan. ulan çizilen karizmama mı yanayım. kirlenen kıyafetime mi yanayım. kızların gülme seslerinin 2 gündür kafamda yankılanmasına mı yanayım. neye yanayım ben de bilmiyorum.
Tevekelliktir.
Bende yaşamıştım bir kere de şimdi başlığı görünce bir gülme geldi. Bir gün dolmustan inecegim. Önünden de çocuğuyla bir teyze indi. Ben adımını tam attım şoför olacak pc hareket etti tabi ben totomun ustune dustum. iki hafta oturamadim doğru düzgün. Bacagimla totom ezilmisti.
bok böceği gibi yuvarlanmaktır.
bok çuvalı gibi düşmektir.
iktidarsız yarak gibi aşağı düşmektir.
top gibi yuvalanmaktır.
su dolu balon gibi patlamaktır.

çok aşağıladım kardeş hakkını helal et.
Otobüsün kaldırıma gereğinden az yanaşması sonucu kaldırımın yerini doğru hesaplayamayarak erken iniş yapmak sonucu oluşabilen durum.