bugün

Ulan cogu okuz oturmayi bile bilmiyor.
Muzik dinleme sekilleri zaten cinayet. Hele birde arkadasiyla falan bindiyse bak sen mevzuya.
Toplumumuzdaki bir avuc hayvanin kadinlari rahatsiz ederek paranoyaklastirdiklari icin dogal bir durumdur.
Tam tersi de var, yanına kadın oturunca rahatsız olan erkek, ikisi de bi bitsin artık, kendi psikolojilerini bozdukları gibi, toplum psikolojisine de tecavüz etmekteler, iradesi zayıf, dimağı küçük insanlardır.
Oturması benim için problem değil. Yanınıza oturmuş bir de kaba kaba kolunu sizin koltuğunuza uzatmışsa gerçekten sinir bozucudur. Kolu omzunuza atar gibi Neden böyle yaparlar bilmiyorum.
Bence saçma. Önce bir otursun bak bakalım yanlış bir hareketi var mı? Yargısız infaz yapmaya gerek yok. Zaten ters bir hareket yapacak olursa anlaşılır. Anlarsın yani. O zaman çıkarırsın sesini. Sonuçta otobüste bir dünya insan var. O kadar insanın içinde ne olabilir ki?
Haklıdır
Kimse kusura bakmasın ortam kötü kolla .....
Ayı gibi adam bacaklarını açıp genişçe oturuyorsa evet kusura bakmayın rahatsız oluyorum..
Sen bin taksiye.
gece nöbetten çıktım uykusuzum 12 saat uyumadan nöbet tuttum. bilenler bilir kadıköy tuzla arası baya var. kadıköy den tuzla ya gidecem eve. abi herr sabah mı olur ya yemin ederim her sabah bir kız yanıma oturuyor uyuyamıyorum uyursam yanlış bi hareket yaparım diye. korku dolu bir yolculuk oluyor.
http://www.youtube.com/watch?v=jBKjPr0dOLw

izle
Geçen bindim otobüse. Ohh dedim yer de açıldı. Cam kenarına oturdum. Yanıma da bi adam oturdu. Adam sürekli kıpraşıp duruyor sözlük. Bakmıyorum da kafam cama dönük ama dikkat yanımdaki adamda. Ya dedim belki hiperaktiftir belki heycanlıdır bi yere gidiyordur falan. Ama böyle kendi bacaklarına dokunuyo sürekli. Dedim ulan belki ağrısı vardır, hamlamıştır amk. Kararlıyım sonuna kadar iyi düşünecem.

Sonra otobüsteyiz, soğuk değil. Montunun fermuarını çekmek için benden taraftaki ucu bulacam diye bi küçük temas oldu. Rahatsız oldum ben. Lan şimdi bi şey desem naptım diyecek. Demesem yapsa niye yapıyo amk! Niye bekliyim?

Çantamın ön küçük gözünde biber gazı taşırım. Böyle gözüne soka soka bi şey arıyo gibi karıştırdım oraları. Amaç şu bana karşı pasif bi tehdit varsa yibe pasif şekilde yap da gmr ebenin amını demek. Yoksa zaten fark etmez. Aynı davranmaya devam eder.

Gördü. Ve oturduğundan beri yerinde duramayan adam durdu sözlük. indi zaten sonra. Umarım yine ben yanlış anlamışımdır.