bugün

Akşam üniversiteden çıkışta, otobüse binip cam kenarındaki koltuğun hemen önündeki demire yaslanan genç adamın hemen önüne gelen bu kız, arkasını erkeğe döner ve diğer kız arkadaşlarıyla konuşmaya başlar. Otübüsün hareketiyle beraber, kız erkeğe sürtünmeye başlamıştır.

Genç adam, arkasını demire verdiği için, geri çekilecek yeri de kalmamıştır. Yolculuk ilerledikçe, kız ile genç adam arasında mesafe kalmaz ve yolculuk bu şekilde tamamlanır.
her gün muhattap olunabilecek kızlardır kaçış yoktur. rahatsız ederler.
bazen ileri gidip memelerini sürtene bile rastlanmıştır.
(bkz: yabışıyo)
toplumsal deformenin son durumu.
ayrıca
(bkz: hbbia was here)
(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
içinde sertlik isteyen merak dolu hayatı yeni kavramaya calısan hayatın zorluklarını görmemiş halk arasında liseli olarak tabir edilen topluluk*.
insana özgüvenini tazeleten ve erkeğe 'eğer bir kız bana yapışıyorsa bende kesin çekicilik varlan işte' dedirten kız modelidir.
(bkz: fordcu kız)
ve yazar bütün geceyi elindeki tuvalet kağıdı rulosuyla banyoda geçirir.
(bkz: aranıyor)
en nefret ettiğim modeldir.Hele ki yaz ayları ve otobus tıkış tıkışsa cinsiyeti önemli değil herhangi birinin bir yeri değince vucuduma onunda vucut ısısını kendime çekerim bildiğin terlemeye başlarım. Birde evet ford kızı var. En nefret ettiğimdir buda arkadan poposunu popomla birleştirir resmen ve hiç bilmez erkekler kadın yada erkek birinden arkadan bir yakınlaşma hissettiler mi kötü olurlar. Lütfen yapmayın bunu.

Yemin ediyorum gram zevk almıyorum bu yaptığından ayten. *