bugün

tweeterdan şöyle bir mesaj yayınlamış über kurumsal kulüp.

--spoiler--
"Ozan Tufan kulumuz bu maçta bir gol atsın, kendisine Tosiç'in cariyesi gibi bir cariye alacağız."
--spoiler--
Neye göre şampiyonluğa oynayacak cok merak ediyorum takımı. Dünkü zimbru maçından dolayısıyla bu yorum zimbru erkek lisesi futbol takımı ellerine veriyordu nerdeyse o futbolla mi şampiyonluğa oynayacaklar?
Gururumuz. ( beşiktaşlıyım )
Başarılarının devamını dilemekteyiz.
avrupa'ya korku salmıştır. evet.
Avrupa liginde Nomme kalju'yu 1-0 mağlup etmiştir.
dün nomme kalju ile oynanan avrupa ligi ön eleme maçını stadında izlediğim takım. zaten stad afedersiniz ebesinini amında, git gel 80 km yol yaptım. ama önemli olan bu değil.. sırf türk takımı olduğu için, bir türk vatandaşı olarak desteklemek için gittim, osmanlıspor'a bir sempatim olduğundan değil yani. zaten rakip takımda bizim ptt liginde bile tutunamayacak düzeyde bir takımdı.
arkadaş maçtan önce ilahiler mi dersin, gol atınca tekbir getirmeler mi dersin.. salavatlı, ya allah bismillah alahu ekberli sloganlar mı dersin.. nasıl bir türk takımıdır bu? nedir bu araplaşma sevdası?
gelen estonya takımı futbolcuları ne düşünmüştür acaba ülkemiz hakkında? adamlar 'kelleyi alırlar mı' diye düşünmekten futbol oynayamadılar lan zaten. aslına bakarsan elin estonyalısının da ne düşündüğü önemli değil, ülkemizde hızla artan bu şeriatçı kitle, arap sevdalıları içimizdeki en büyük tehlike, dün bunu bir kez daha hatırladım..
1-0'ın rövanşında deplasmanda nomme kajlu'yu an itibariyle 2-0 yenerek uefa avrupa liginde play-off'a kalmış takımdır.

teorik olarak avrupada fenerbahçeyle aynı noktadadır. *
pipimi ye meloh gotcik....
avrupada kendisine ottomanspor denebilir..
avusturya takımlarının karşısına çıkmasın..
Hayır selçukluspor daha iyi.
comar takimi. turkiye'nin osmanlispor adli bir takimla avrupada temsil edilmesi cidden saka gibi. osmanlispor nedir ya osmanli mi kaldi ?
reşit akçay, bu tarz turnuvalarda baya başarılı. başarılarının devamını dilerim.
zenci oyuncuları sayesinde futbolda başarı sağlayan klüp.
Tipik Osmanlı zihniyeti işte.
Devşirme ve yabancılar üzerinden yükselme.

Ayrıca başkanı ülke ve Ankara tarafından çok sevilen kadir sinas bir kişiliktir.
Aldığı beddua ve yediği küfür başkasına gelse sanırım şimdi taş olmuştu ama adam efsunlu
Bazı Soysuzların çekemediği güzide Türk takımı.
Bizanslıların sevmediği güzide türk takımı.
benim destekçim de hükümet olsaydı olimpiyatlarda boy gosterirdim dediğim takım.
görsel
webobun ikinci yarıda kaçırdığı pozisyonlar olmazsa 4-0 oluyordu şimdi.
Avrupa ligi hayırlı olsundur.
bu sene avrupa ligi'nde pompalayacaktır. iki ileri bir geri.
takım bütçesi zürih'in 3 katı, steaua bükreş'in 2 katıdır, kesinlikle bu gruptan çıkması gerekiyor.
Eleme maçlarında keyif veren futbol izleten takımdır, ismiyle her ne kadar dalga geçilsede bu takım uefada adından söz ettirir, anadolu takımlarına örnek oldular en başta.
bildiğin ankaragücü.
Canlı yayında iki güreşçi transferi yapan kulüp.