bugün

ilginç ama geçen hafta başıma gelmiş olay. müdür açıkça söyledi. bu ülke nereye gidiyor bilmiyorum ama, bilgini kabul ediyoruz iş anlayışın çok iyi ama, ramazan ayında bu bir sorun dediler. evet. sonra akepe aslında şöyle böyle parti.

aslında sorun, neye dönüşeceğin?

edit: tabii ki gerçek olaydır.

edit: eksileyenin amına koyayım. orospu çocuğu hoşunuza gidiyor değil mi?
eğer gerçekse orospu çocukluğudur.
Yeni Türkiye'nin geleceğinden korktuğum nokta.
gerçek olaydır. ısrarla gerçek mi diye sormayın. evet 4. yıldızlı bir otel yaptı bunu. bu ülke sizi buna inanamayacak kadardan daha kötü olayları başınıza getirdi. buna inanmak bu kadar zor olmasa gerek sizin için...
işten çıkardıldığını oruca bağlama durumudur. bugün en alkolik adam bile ramazana saygı gösterirken bence ortam kızıştırma durumudur.
işletme ismi verilip mahkemeye de başvurulmadığı sürece goygoy olarak kalacak iddia.

Böyle bir durumda hakkını aramamak kadar büyük acizlik yoktur.
başka bir şey tutmadığı için işten çıkarılmaktan iyidir.
eğer imam değilsen hakkını araman lazım.
Çakal yezit soylarına dert olmuştur.
oyle bir dunya yok dedigim olay. yazilarimdan anlarsin ne akp' liyim ne dindar falan. neyse. ama sacmaladigini taa londra' dan hissedebiliyorum bak. eger oyle bir olay varsa kicinin dibinde basvurabilecegin bir dunya yer vardir. hakkini arayabilecegin, inan bana akli basinda insanlar vardir oralarda, ve basvurunu yaparsin, ondan sonra beklersin. ama inanmadim.
Saçma bir durumdur. Bu uygulamayı yapan insanlar kınanmalıdır. Tutmayan insan başka bir dinden olabilir, istemiyor olabilir, tutmak isteyip tutamıyor olabilir.
Biz müslümanlar olarak zamanında yahudilerle kardeşçe yaşamışız. insanları görüşlerine ve yaşayışlarına göre yargılamak doğru gelmiyor. Biraz hoşgörü arkadaşlar.