bugün

dizimag tabiriyle;

--spoiler--
Yetim Black, Sarah adında zor koşullara adapte olabilmiş kılık değiştiren bir yetimdir. Bir kadının intiharına tanık olduktan sonra Sarah kurbanın kendine çok benzediğini fark eder. Ölü kadının yerine geçerek birikimlerini kullanınca bütün sorunlarının çözüleceğini zannederken onun yerine şaşırtıcı bir gizemin farkına varır: Ölü kadın ve kendisi birer klondur. Sarah cevaplar aradıkça kendisi gibi birçok insanın olduğu öğrenir. Bu kişiler aile fertlerinden şüphelenmeyen ve tamamen farklı koşullarda yetişen genetik olarak aynı insanlardır. Bu klonları kimin yarattığını bilmezken neden bir suikastçi tarafından bir bir öldürüldüklerini de bulmak zorundadır
--spoiler--

http://www.imdb.com/title/tt2234222/

http://www.dizi-mag.com/o...on-1-bolum-izle-dizi.html
s01e01 itibariyle damakta tad bırakmış bir yeni dizidir.

hikayenin nerelere gideceğini merak etmekteyiz elbet.

fakat diziyi sürükleyici kılan başka bir etmen de müzikleri, literatürlerden kaçmasın...

--spoiler--
böyle güzel kadınlar hep klonlanmalı
--spoiler--
yeni başlamış ve ilk bölümü itibariyle çok lezzetli dizi. ilk beş bölüm batmazsa gelecek vaat ediyor gibi duruyor.
ilk bölümü itibarı ile gayet güzel bir şey olacakmış gibi duruyor. takipteyiz.

4. bölüm sonrası edit: efsane diziler arasına gireceğine kesin gözüyle bakıyorum artık. harika.

(bkz: reserved)
az önce ilk bölümünü izlediğim dizi. beyin sikiyor resmen.
s01e07 itibarı ile heyecanı doruklara çıkarmış dizidir.

--spoiler--
kuyruk kesme sahnesi müthişti
--spoiler--
kyle xy benzeri dizi. elbette hedef kitlesi daha farklı ve şu an için gidişatı oldukça iyi. umarım kalitesini düşürmez de can sıkıntısında izleyeceğimiz bir şeyler olur.
Yeni baslamis harika bir dizi. 2. sezon onayi alinmis ama 2014' te cikicakmis.
2. sezonu için bir yıl beklememiz gereken güzel bir kurgusu ve konusu olan dizi.
ilk sezonuyla dizi alemine fırtına gibi giriş yapan yeni kanadalı dizi.
giderek heyecan verici hale gelen ve sezon finaliyle de yüksek bir çizgide biten gÂvur dizisi.

başroldeki kızımız güzel mi çirkin mi karar veremiyorum. fakat değişik bir albenisi olduğu açık.
ikinci sezonu nisan 2014 de devam edecek olan, birinci sezonu ile harikalar yaratmış dizidir.
Başroldeki kız özgü namala çok benziyor bi ben mi farkettim ya. Suratı aynı nerdeyse burnu az daha büyük gözler dudaklar falan aynı
birkaç ay önce izlemeye karar vermiş olsam da
izlemekte neden bu kadar geç kaldığımı merak ettiğim yapımdır orphan black.
halbuki bilim-kurguyu çok severim ve bu gerçekten başarılı bir yapım olmuş.
tatiana maslany harika, kadın gerçekten her bir karakteri canlandırırken farklılığını hissettiriyor.
hayran kalmamak imkansız.
klonların hemen hepsinin kendine özgü kişiliklerinin olması hem konunun gidişatını etkiliyor
hem de tatiana'nın oyunculuk sınırlarında dolaşmamızı sağlıyor. bunu alkışlarım arkadaş.
bi farkettiniz mi bilmiyorum ama ilginç bir epsri anlayışı var dizinin...
bazı sahneler garip ama komik/komik ama garip geldi bana.
neyse, kurgu olarak da gayet iyi bence, yavaş yavaş bilgi vermeleri ama
2. sezona da bir sürü soru bırakmaları çok yerinde olmuş.
belki finali biraz daha "etkileyici" yapabilirlerdi diye düşünmekle birlikte
bu da yeterliydi diyebiliyorum aslında...

nisan 2014 hiddetle ve şiddetle beklenmekte...
ele ayağa düşmesin, her önüne gelen izlemesin diyerekten herkesten sır gibi sakladığım dizim.
artık başlaması gereken dizidir. ayrıca bu nasıl aradır yahu.
2. sezonu başlayana kadar (19 nisan) instagram sayfalarından her gün 15-20 saniyelik teaserlar paylaşacak olan, iyice heyecan arttırıp gün saydıran dizi.
19.04 başlayacak diye bildiğim dizi.
ana karakterin oyuncusuna hayran kalmamak elde değil.
özgü namal'a benzetiyorum başrolü, çok benzemiyor mu? 1. sezon çok heyecanlı bitti, başlasa da izlesek artık.
ah canııımm, 2. sezonuna start vererek heyecan yaptırmış dizi. umarım geçen sezon yaptıkları gibi 10 bölümde sezonu kapayıp gitmezler. bağımlılık kötü şey. şunu da söyleyelim; bu sarah manning girdiği her rolün altından başarıyla kalkıyor. işte özgü namal\'dan onu farklı kılan en bariz özelik.
Çok kişinin izlemediği, ismini pek duyurmayan bir dizi. Ancak konusunu okuyan herkeste bir merak uyandırıyor. Izlemeyenler kesinlikle çok pişman olacak.
an itibariyle 2. sezonun ilk bölümünü izleme ayrıcalığına eriştiğim dizi. ilk sezon öyle bir yerde bitmişti ki meraktan catlıyorum derken imdada yetiştiler.
Şıp diye izlenip, şak diye sezon sonunu getiren dizi.
izlemeniz tarafımdan şiddetle tavsiye edilir.
2.sezonun ilk sezona oranla bir seviye düştüğü dizi. eski tadı tuzu kalmamış gibi.
helena ve sarah'in imili sahneleri son derece harika.

(bkz: hello sestra)