bugün

Parmağın en uç noktasını ısıran sinektir.
an itibariyle sesini duymayayım diye kulaklık takıp şarkı dinlediğimdir.
Gece delirtti. Gecenin 3 ünde nara atıyordum öldürmeye çalışırken. Daha da yazları köye gelmem.
ışık kapandığında kulağınızın dibinde halay çeken, ışık açıldığında bir sır gibi senelerce saklanabilen sivrisinektir.
Sivri sineklerin hışmına uğrayan yazarlar beyanıdır.

Sivrisinekleri bende pek sevmem ama onlar beni sever. her gece öpücük atıp duruyorlar bana.
Tam uykuya dalarken konuyor lan zaten yılda bir geceleri uyuyoruz zoruna gitti sanırım.
Nane yağı sürün. Değil sinek insan bile yaklaşamıyor. Ya da herhangi narenciyemsi keskin bir yağ.
Camları açamama sebebim. Bunlar yüzünden havasızlıktan ölücem aq.
(bkz: yaz gelince ortaya çıkar şerefsizler)

(bkz: kene tezahüratı)
az önce sarf ettiğim cümle. ayağımı emcürmüş yine.
(bkz: sineklik)
Pratikte mümkün olmayan durum. Sivrisineğin sadece dişisi sokar, bu mantıkla seni sokan varlığı nasıl o.ç olarak nitelendirebilirsin. Sen sokmuyosun ya.
Sezon geçte olsa açılmıştır hayırlı uğurlu olsun.
Tam olarak son of a bitch, motherfucker ve dahi bastard olan sivrisinektir.

Dün kulağımın dibinde vızıldayıp uyutmadı şerefsiz, kalkıp öldürdüm. 2 gün önce de uyutmadı pislik, kalkıp evin başka bir yerinde yattım. Ulan sessizce ıstır ve siktir git dimi, niye benim uykumun içine ediyorsun!
Bir saattir oda da cızır cızır dolanıyor ve sadece yarım saat uyukladığım sürede 3 yerimden ısırmış . inanılmaz hızlı bişey o kadar yastık darbesine banamısın demedi , bende en sonunda açtım flashı enayi ışığı görünce hemen fıır uçuştu ışığın etrafına çaktım dergiyi kafasına. Hiçbir hayvanı öldürme yansılı degilim ama bu beni çıldırttı.
ALLAH BELANI VERSiN.
Gelmiş geçmiş en çok insan öldüren haşerezattır kendileri efenim.
sövmek olmaz yaradan affetmez.
kulağımda dıınn diye yavaştan başlayıp tizleşen sesini duymam yeterli daha da uyuyamam o odada. size naçizane tavsiyem yattığınız odadan başka müsait başka bir oda daha varsa havada çok sıcak oda havasız kalmaması için orayı sabah 10 ikindi 4-5 e kadar camını açabilirsiniz sonra kapatın kapıyı da kapatın yatacağınız vakte kadar açmayın kapısını sonra mis gibi yatın. gerçi yatağımda ne güzel yatıyordum ama bu o.ç yüzünden diğer odada yatıyorum uyku kalitem düştü ama olsun hiç uyuyamamaktan evladır. sineklik mineklik hak getire bir yolunu bulup giriyorlar.
Ahahahzzhahahahhah bu entryi bir tane bile sinek barındırmayan, tüm pencereleri sineklikli ve ağzına kadar açık evimden yazıyom, selam :d.
Insanlik tarihinin en buyuk katili. Buna sövmiyek kime sövek?. Çük kadar boylariyla ne katliamlar yaptilar amk.
(bkz: hocam sivrisinek ağlıyo tuvalete gidebilir miyiz)
Ömrü günlerle sayılı bir hayvan, nasıl olurda bu kadar can sıkıcı olabilir.. allahın yarattıklarına sual olmaz.. ancak merakta etmiyor değilim.. bunlar neden yaratılmıştır diye..
sivrisinek duyarı da kasıldığına göre sözlükten bugün de manevi lezzetimizi aldık elhamdülillah.
insanlık olarak bütün kan emicilere şu sivrisineklere gösterdiğiniz tepkiyi gösterseniz keşke.