bugün

kavun değiş ki altını koklayıp anlayasınız. Yaklaşın hele, madde madde orjinal akp'liyi tanımayı anlatıyorum.

1- özelleştirmeleri eleştirirseniz ve o kişi sizi chp'li olmakla suçlarsa akp'lidir.

2- fethullah, çakma bediüzzaman ve cemaati eleştirir, o sizi ergenekoncu olmakla suçlarsa akp'lidir.

3- önüne bir adet kuran-ı kerim ve bir balya 100 dolar koyarsanız, o ikisini de alıp giderse akp'lidir.

4- ben iş yerinde namaz kılamıyorum yardım edin dedikten sonra ben sahilde rahat rahat içki
içemiyorum dediğinizde, o ışık görmüş tavşanın y.rak gibi kaldığı gibi kalıyorsa akp'lidir. hem de en ileri demokratiği.

5- höyt! dediğinizde, o bizi eziyorlar bizi eziyorlar bizi eziyorlar diyorsa akp'lidir.

6- Siz bir şey demeden, o "komünistlerin ne faydasını gördük?!" dedikten sonra oy için komünist şairlerin ve tutukluların yazılarını okuyorsa da akp'lidir.

daha çok var da yazasım yok lan. Biraz da siz kendiniz tanımaya çalışın insanları.
her konuşmada en az bir chp li,komünist,kemalist,satanist,milliyetçi ne olduğu belirsiz bir canlıyı göt ediyorsa o akp lidir.
tayyibe peygamber muamelesi yapabilecek düzeyde düşük IQsü olan kişidir.
o orijinal(!) bıyıkları da unutmayalım.
hitabet, inandırma ve yalan zanaatı kuvvetliyse de akp'li olabilir. şüphe duymakta fayda var.
büyüyen ekonomiyi alkışlayıp büyüyen faturaları okşaya okşaya ödemeye giden vardır bir hayır diyen sadece peygamberlerin hatasız olacağını kabullenemeyen insan tipidir.*