bugün

sabah işe gitmek için kalkıp, duş alıp tekrar yatmak.
(bkz: flush royal)
maalesef ki yoktur. doğal bir varlıktır insan ve gerek psikolojik gerek fizyolojik en iyi an orgazm anlarıdır... uyuşturucular da bu listeye dahil elbette.
bamya pişirmek.
hem de bitene kadar...
ölüdeniz üzerinde yamaç paraşütüyle dolanmak.
batalla'nın kapalı tribünün önüne gelip 3lü çektirmesidir.

çekmek, çektirmek vs. bunlar listenin hep üst kısmındadır fikrimce.
pes oynamak.
asmanın olduğu, deniz manzaralı terasta klarnet ve darbuka eşliğinde buz gibi rakıyı yudumlamak.
Uyumak.
ilkokulda: annenin karnim agriyor numarasini yiyip okula gondermemesi ve bunun sabah okul icin kalktiginizda yasanmasi.
lisede: hoslanilan karsi cinsinde sizden hoslandigini ogrenmek, karsi karsiya geldigin anda yasanilan duygu.
universitede: bitirme tezini vermek.
köfteci yusuf köftesi.
abi yok böyle bir keyif bilmeyenler bilenlere anlatsın lütfen.
sıçmaktır efenim.

ekseriyetle büyük abdestimi, çok afedersiniz bokumu birkaç gün tutarım. bilirim sağlıksız bir davranış ama cidden sıçmaya, ıkınmaya üşenen bir insanım. neyse, birkaç gün sonra yumurta* göte dayanır, tam anlamıyla öyle bir hale gelinir. ve tuvalete gidilir, bütün birikimler patır patır sıçılarak boşaltılır. o sıçmanın ardından insan kendini kuş gibi hafif ve özgür hisseder.
sözlükçülerin içler acısı halini gösteren entry kütlesi.*
Oral seksin bütünü.
sevdiğiniz kızın gülümsemesi. Şaka maka tumblr kezbanları gibi oldum ha ben. nütellasız yaşayamam teen wolf candır
(bkz: uçmak)
yamaç paraşütü ile atlama.
Yemek üstü sigara. (bkz: tabiiki)
Başarılı olduğunu dandik sistemin onaylamasıdır.
o kadar atraksiyondan sonra o midyeyi tavasıyla alıp aynı anda biranı açıyon ve o işe girişiyon ya işte o mide spazmını yaşatacak o an!
7aydir zar zor dayandiktan sonra buzz gibi biradan aldigin ilk yudum ani.hic biseye degismem.
Partnerinle Aynı anda orgazm olmaktır.
Ben ilk kez biriyle çıktığımda ikinci ayında öpüşmüştük valla onu hiçbirşeye değişmem ne yalan söyliyeyim.
kustuktan sonraki ferahlık.
+9 bastığın itemin yanmaması,
sevdiğin kızın yaptığı espriye gülmesi (en ufak davranışı bile havaya uçurtuyor insanı bazen),
maaşın alındığı o an,
karnede sınıf tekrarı kısmının işaretli olmadığını görülen an,
ve sofrada kuru fasülye-pilav çiftini görmek.