bugün

Burası +18 bi sayfa diil, dingonun ahırı ya da babanızın malı hiç diil, size ait bi sayfa diil.

Umumun ilgisini çekecek başlıklar açın, ya da yazmayın burda. Burası sizin "dijital günlüğünüz" diil.

Eşşek kadar adamlarsınız, biraz toplum, biraz suç bilinci olsun artık sizde de...

Çok fazla bişey istemiyoruz, sadece umuma uygun yazın diyoruz. Yazamıyosanız gidin inci sözlükte yazın. Orda bellerler sizin ananızı.
--spoiler--
biri şunu siksin amk.

git la bu mahalleden.
--spoiler--
sana sormayacağım gidip gitmeyeceğimi. başlığı beğenmediysen okuma bu kadar basit. töbe töbe. her entryin sonuna da ent ekleyince ne oluyorsa.
Biri şunu siksin amk.

Git la bu mahalleden.

Töbe töbe.

Ent.
hayatın anlamı olan, cennette hayali bile kurulan süper bir şey. dünyadaki en güzel şeylerden biri.
Beyler bakın bizim için ne önermişler...

https://twitter.com/drerk...wF6rnyHv5AEqpp3Q&s=19
(img:#2328245)
Evet bende böyle oluyorum mesela.

Sırtıma kadar terledim gene.

Şöyle 2 kadın gelse zaten başka ne isterim.
Oo sexs.
fransızlar için nitelemesi la petite mort' tur. o anki hazzın yoğunluğunu ifade eder.
Şu günlerde altın ve gümüşün grafigini her gördüğümde yaşadığım duygu.
Ruhun da uyuşuyorsa bedenin gibi en değerlidir.
Ruhsal, duygusal, fiziksel doyumun insanı aynı anda hem en güçlü hem en zayıf yapması durumu.
Sırf bu yüzden bile herkesle yaşanmamalı. En güçlü ve en zayıf anlar, sadece ideal insanla yaşanmalı.
1 saatciğe...

1 buçuk dakika yetiyo diye biliyom ben "bir arkadaşım"dan.
Cinsel uyarım ve zevkin en yüksek noktası, doyum. çok güzel bir şey. keşke hep orgazm olsam. ama tabii uluorta da orgazm olmayayım. neyse ki uykularımda orgazm oluyorum.
insanların cennet deyip arzuladıkları uğruna ölüp öldürdükleri acı çektikleri şey ebedi ve daimi orgazmdan ibaret.
alkol genelde isteği arttırmaz, tam tersine köreltir, ancak alkol çok daha önemli bir şey yapar: insanı gevşeterek, takıntılarının derecesi azaltır ve kontrol mekanizmalarını yavaşlatır. böyle bir ortamda duygular ve dürtüler düşünceye baskın çıkar ve insan daha basit güdülenen birine dönüşür. sevişme isteğinin önündeki engeller kalktığından daha rahat ve arzulayarak sevişir.
Kadınların zirveyi yaşadığı durum. Alkol alındıktan sonra istek artar. Daha da zirvelere çıkılmakt istenir.
Sadece elle yaşadığım.

Öbür türlüsüne yeltenecek cesaretim yok çünkü.

Kadınlar korkunç.
gereksiz derecede keyifli aktivite.
evet.
Zararsız antidepresan.
Yanlışları düzeltip şerri atalım: erkeklerde orgazm diye bir şey yok.

Boşalma esnasında salgılanan hormonlar zevk değil tatmin hormonlarıdır, çok yoğun olmaları zevkmiş gibi gelir erkeğe.
herkesin hayatının mutlaka/bir şekilde zirvesinde olan hazlar bütünüdür. orgazmsız seks yavan/bayat yemek gibidir. o yüzden partnerinize iyi çalışın, onu yaşatın!
zararsız tsunami.
kadınların nasıl ki regl sancısını abartması gibi abarttığı bir başka zevk.

sanki biz olmuyoruz aq.
görsel

Kadınları kendinden geçirir.
Türkiye de ki kadınların birçoğunun bilmediği duygu.

Maalesef acımasız bir gerçek.