bugün

iyi bir Fenerbahçe düşmanı. Her Fenerbahçe malında ekstra oynardı bu maç folloş oldu. Evet.
başarısız ve uzun vadede plansız bir takımda yer alması kariyeri açısından haksızlık olan kaleci. Trabzonspor sevgisi, bağlılığı güzel olabilir ama şu takım için fedakarlık fazla. Daha iyi yerleri hakediyor.
benden bu kadar bırakıyorum demiş formasını çıkarıp yere atmış ve sahayı terk etmiş kalecidir.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...-kadar_futbol_trabzonspor
büyük olasılıkla seneye beşiktaş veya galatasaray'a transfer olacak kalecidir.
valla şimdi hiç duyar kasmaya çalışmayacağım. zamanında kendi de gaza gelip çok çirkeflik yapardı fenerbahçe maçlarında. şimdi ne oldu? anladı taraftarının laftan anlamaz , mal bir topluluk olduğunu kurtulmak için zemin hazırlıyor. yemişim onun onurunu.
Şov yapıyor aklı sıra zavallı herif. Öbür gün gene takım yalakalığı yapar.
karısına kızına küfür edildiği için formasını çıkaran kaleci. Umarım delikanlı olur ve yere bıraktığı formayı bi daha üstüne giymez.
Trabzonspora yakışmayan kaleci. Daha doğrusu Trabzonsporun haketmediği kaleci.. Adamlığı ile, oyunculuk anlayışı ile o takıma fazladır. Yediği gollerde yapacağı hiç birşey yoktu. Defans zaten gereğini fazlasıyla yaptı.
(bkz: onur kıvrak ın sürekli gidiyorum atarı yapması)
Gene r yapmış kaleci. Evet.
Özür dileyerek takıma yine geri dönmüş kaleci. Tükürdüğünü bu kadar yalamasaydı keşke.
vitesi r'ye takan futbolcu. yazık etti kendisine.

http://populerfutbol.com/...2016/04/onurdan-aciklama/

onur'da isminde başka yerde onur aramamak gerekiyor anlaşılan. bu kadar fazla dediğini zorla yutan bir futbolcu var mı türkiye'de? ya o çıkışı yapmayacaksın, yaptıysan da geri vites yapmayacaksın.
akıllı ol kaptan.giydiğin forma şenol güneş'in forması. o çıkardığın formanın altında adam oldun.
Bu aralar patates çuvalından hallice bir kalecilik sergileyen Trabzonspor kaptani. Bir daha da formunu yakalayamaz.
galatasaray'a transfer olacak olan kişi.
Bugün içine muslera kaçmış. 3 tane yüzde 100 lük gol çıkarttı.
Ottan boktan takımlardan 30-40 metreden goller yiyen kaleci. Bazı maçlarda ise kendini paralıyor uçuyor felan. Netice olarak bir standartı yok buda onu kalitesiz bir kaleci yapar yıllardır bal yapmayan arı misali.
hayatında izlediği trabzonspor maç sayısı 3'ü geçmeyenlerin kalitesiz dediği kaleci.

ulan bu herifin dünkü performansı, onun normal performansıydı zaten.

tek başına kaç puan kazandırdı takımına onur, sizin haberiniz var mı ?

biraz gözünüzle izleyin maçları.

aman hatalı gol yemesin onur. o zaman sayfalarca entry girersiniz. götelekler.
Trabzonspor'un kalecisi.
Ben hiç bir zaman büyük gökdelenler hayal etmedim. Benim hayalim Trabzon şehri kadar küçük insanları kadar büyüktü.
Onur Recep Kıvrak
Tek oynadığı maç Fenerbahçe maçı. Son yıllarda da fenerbahçeden 4 yiyip duruyor. Evet.
ülkedeki volkan demirel nefreti sebebiyle zamanında parlatilmaya çalışılmış, ama hiçbir zaman büyük kaleci sınıfında olmamış ortalama kaleci.
ne versen yiyor maşallah.
ibretlik bir gol yemiştir..

helal-i hoş olsun be yiğidim..

sen yemezsen, o yemezse, kim yiyecek bunları dimi..
önceden bir tek fenerbahçe'ye karşı oynardı artık onuda yapamıyor her maç 3-4 yiyor. kısacası kova. evet.