bugün

zall'ın duyurusuna göre alımları başlamıştır.
hepsi hoş gelmiş.
vay anasını daha bu gün gördüm ben bu nesli.
yani bi entry okuyodum güldüm kim la bu diye merak edip bi bakayım dedim. onuncu nesil yazıyodu.
en son 9lara saldırılıyodu burda onu atlatamadan on ne ara geldi.
ÇÖMEZ YAZARDIR.
Bir sekizinci olarak dokuzuncunun alındığını bile farketmedim , siz ne ara geldiniz ? Neyse hoşgelmişler klasik nesil muhabbetine girmeyeyim , sonuçta statüyü nesil degil yazılanlar, fikirler belirler.
umarız sonuncu nesil olurlar ama zall en az 13 nesil istiyor diye duyduk.

(bkz: dogru mu salca)
4 ile çarpıldığında Mhp'nin 40. yıl bulunur.
benimdir. sadece iki gün süren çaylaklığımın bitmesiyle sözlüğe olan sevgim iki kat artmıştır. çaylaklığım dokuzuncu nesildi ama yazarlığım onuncuya kısmetmiş.
bizzat kendisi olduğum yazar. bi ara dokuzuncu nesil yazar alımı vardı, daha kapanmadan 10.nesil yazar alımı başlamış. kısmet oldu bakalım.
mesela ben de olabilirim bu kişilerden biri.
her seferinde oduncu nesil diye okuduğum bizzat içinde bulunduğum tayfa.
bir yazı da üşenmezsem nesilcilik için yazayım . bir uludağ sözlük mantıksızlığı daha. anasınıfı mübarek.
ben seni döverim 5. nesilim.
asıl ben seni döverim birinci nesil abim var.
2013 doğumlu yazardır aynı zamanda. büyümüş de küçülmüş olanlardır.
doğru söyleyen yazarlar topluluğudur. kovula kovula buraya kadar gelmişlerdir.
vay be bugün ilk defa gördüm hatta birisine girdiği entry yi ne kadar beğendiğimi söyledim.*
sözlüğü forum ortamına çeviren nesildir. Şahsıma en çok özel mesajla sataşan nesilde bu nesildir. Aralarında iyi yazar da yok demek yalan olur.
Aralarında bir yığın fake, eski silinen hesapların yeni versiyonları bulunan nesil.

Adamlar resmen hesap rezerve etmişler. Biri silindi mi diğerinden damlıyorlar, tabi aynı patavatsızlıkları, cahillikleriyle. Söylendiğine göre bir saatte üyeliğiniz kabul ediliyormuş eliniz alışmışken dört beş hesap daha açıverin. Yazar sayısı kalabalık gözüküp daha çok para demek olduğundan moderasyon sizi yan kapıdan gizlice alacaktır. Siz de sözlüğü sikertmeye devam edersiniz.
9. nesil çaylak 10. nesil yazar işte o benim tamam sakin olun itiraf ediyorum..
dr droll yüzünden sevmediğim nesildir.
fake hesapların ve saçma sapan muhabbetlerin içine ziyan olan bir kısım yeni yazarı barındıran nesildir. yazıktır.
the barz' dır. hoş gelmiştir. biz onu 9. nesil olarak bekliyorduk ya neyse...
Efendim? bende sizi çok seviyorum. küşüktürüş.
içinde bulunduğum yazar grubuna verilen isim.
Gayet hakiki olanları vardır .
bana buralarda yıllanıyor olduğumu hissettiren yazarlardır.
kardeş yazardır sevelim onları...