bugün

bayağı eski yazarlardır.
tuhaf bir kitledir. en efsane nesildir gibi eblek laflar etmeyeceğim ancak ufak bir tespitimi dile getirmek isterim.

7. nesil ve öncesi yazarlar sözlüğü terkettti gitti.
8. ve 9. nesiller ise milletle uğraşmaktan bıkmış, agresif, bilimsel konuşmayan çalışan kitledir.

10. nesil yazar ise adeta arabulucudur. yenilere de sövmez, eskilere de yaranmaz. sözlük formatı ve dil bilgisi uyarısı yaparken sıkca görürsünüz onları. bazıları son jedi edasıyla ortada salınıyor ama şuan onlar da pek kalmadı. ben de naçizane troller arasındaydım ben bile düzeldim. son 3 gündür sözlüğe bakmaya başladım şimdilik çıkarımlarım bunlardır.

iyi günler sözlük.
Halısahada hep 10 giydiğimden, 1 nesil yazarlığımı bırakıp geçtiğim yazarlar grubu.
11. nesilden bi önceki yazarlardır. 11. nesil ile ne alıp veremedikleri var bilinmemektedir.
içinde bulunduğum yazar grubudur. 2 yıl önce inanılmaz bir biçimde eleştiriye maruz kalmış kişilerdir. Fakat on birinci nesil yazarlar sayesinde bu baskılar üzerilerinden (bkz: tişikkirlir sipirmin).
eskiden hakkımızda onuncu nesil yazarları sözlükte istemiyoruz şeklinde kampanyalar giriliyordu. Entry girmeye bile utanıyordum. Her daim ezik liseli, takmayın onun nesil şeklinde bildirimler alıyordum. Sağolsun akp döneminde onbirinci nesil geldi de bizi bu dertten kurtardı. Eee,
(bkz: Onlar konuşur ak parti yapar)!
10 numara yazarlardır.
sanırım yazar olamayacağımın işaretidir. ama insan umutlanıyor işte. ilk 11'e girdim ya belki önümüzdeki maçlarda gol atarım. tut ki kaleciyim, sözlükte bi sözümü 1. nesiller farkeder o penaltıyı bana kullandırtırlar.. pehhh. çatala takmassam..
Candır,kandır benim nesilimdir laf da söyletmem geleceğin 5. nesilleri.
dahil olduğum yazar neslidir. troll olanları bile kaliteli, erkekleri delikanlı ve kızları hanım hanımcıktır. bok atmaya çalışanların ağzına biber sürerim ( anladın sen onu).*
11. neslin gelmesi ile troll ve fake hesap nüfusunda ciddi azalma olan yazarlar.

sonunda biraz da olsa rahata erdik.
çok ilgili ve çalışkanlar, hadi bakalım hayırlısı.
(bkz: onlar ne mübarek insanlardır)
iki gün sonra öyle götleri kalkacak ki vay amk dedirtecek yazardır. sikin onbirinci nesilleri.
10. nesil yazarmı olur lan. kedidir o.
bir altıncı nesil değil..
tarihi ayarı almışlardır. evet.

görsel
Varlıklarıyla kendilerine kadar olan nesillerin enaniyetini körükleyen, olmadıklarında herhalde diğerlerinin sıkıntıdan sivilce tarlasına dönüşecekleri ve birşey olsa her haltı onlardan bilen daha dede kuşağın takılmadan edemediği gruptur.

Not. 10.Nesil yazarım
Çokta hafife alınmaması gereken nesildir. Ayrıca her onuncu nesil ergen değildir.
bu kadar vasat olabileceklerini hiç tahmin etmemiştim.
büyük bir kısmı feyktir.
gelen gideni aratır nesli. tüm önceki nesilleri arattı.

ya harbi kötüyüz abi.

samimi olalım, cozurdamayın. tüm format dışı, ergen entry'lerin %98'inin ben butonunun arkasından onuncu nesil çıkıyor. olan feyk hesaplarla gelenlere oluyor. *
yazarın nesli olmaz, insanlığın nesli olur vesselam.
her nesil bir sonrakini yerin dibine sokar. devrecilik hesabı herkes birine giydirme çabasındadır buradada. ama bilinmelidir ki sözlüğün en aktif yazarları en son neslin yazarlarıdır. ve onlar ayakta tutar sol frame'i
http://img214.imageshack....mg214/1063/34srlh1jpg.gif