bugün

--spoiler--
bazı yazarlar vardır; kendileri hiçbir bok üretmezler. benliklerini tek bir yazara adarlar. sürekli onun başlıklarını, nick altını canlandırırlar. bir gün içerisinde sıradan bir yazardan çok daha fazla entry girerler. aynı entry i adanmış olduğu diğer yazarın başlığına defalarca yazıp silerler, yazıp silerler. böyle bir bağlılığı 40 yıllık evlilikte göremezsiniz. 30 yıldır çalışılan iş yerinde göremezsiniz. vatan hizmetinde göremezsiniz. bunlar da aslında fake'tir. fake oldukları da asla ortaya çıkmaz. bu nedenle ayrı bir paragrafta incelemeye konu edilmektedir. asıl yazarın kişiliğinden bölünerek çoğalmış olan bu arkadaşlar sahte bir varlık kazanırlar sözlük ortamında. yok eğer harbiden fake değillerse bunlara insan demek de sıradan bir insana hakaret olur. bambaşkadır çünkü bunlar.
--spoiler--

imza..
kendisinin ne diye burayı çürütüp gittiğine bir türlü anlam veremediğim yazar. o değil insan bir 'eyvallah' der di mi? beni gammaz yaptın, çektin, ektin ve gittin di mi? sözlüğün sahibi olma yolunda hızlı adımlarla ilerlerken, kim çattı sana da gittin? niye gittin? sanma ki şimdi geldin aklıma da şimdi yazıyorum, türlü türlü isyanlarla. dayanamadım yazdım. cıks, cıks, cıks. ayıp ama kardeşim.

geri dönüş için gemi yok mu? yok sanırım. olsa da bu huysuz yazar istemez ki dönmeyi zaten.

umarım mutlu olur, hep güler. girip okuyor mu buraları acaba? aklına geliyor mudur? pis pis gülüyordur şimdi okurken. çok mu uzattım? yazacaklarım bunlarla sınırlı değildi aslında. konuyu kapatmak istiyorum. özledik ama unutma eyy yazar. duramıyorum ama kapatamıyorum konuyu bak. istanbul'u yendin mi ya hakikaten! o değil de, yaa bana ne? bana ne? eyvallah ey yazar.

hep nick altı yazmak istiyordum, kısmet işte bugüne ve böyle kötü bir nick altına denk geldi ne yapalım. kader.