bugün

konuştuğu kızın göğüs fotoğraflarını atmasını bekliyordur belki de. olamaz mı oğlum uyku var ama abazalık işte.
Kaliteli yazarlardır. Hoşsohbet olanlarıyla konuşmak için online'ım ben
159 yazar da tıbbın çare bulamadığı noktadadır. *
"uyku sorunu zeki insanların lanetidir."
- einstein.

uyuyamıyordur.
uludağ sözlük ün gurur duyduğu yazarlardır. ruh hastası oldukları söylenemez. belki düşünülebilir.
sıkıntılı tiplerdir. uyuyamazlar. sadece kendilerinde dert var zannederler.
uyku düzenini değiştiren yazarlar da olabilir.
sabah 5 te kalktım, kahvaltımı yaptım. akşam 21 de vurup kafayı yatacağım.
o yüzden gayet düzenli ve normalim, en azından 10 gün için. sonra, 21 de kalkar, 5 te yatarım.
o zaman gelirsen, tartışırız.

topluluktur.
ofiste ayılmaya çalışan kişilerdir.

herkes herkesi kendi gibi işsiz sanıyor amk.
ofiste sabah kahvaltısını yaparken bir yandan sözlükte vakit geçiren ücretli kölelerdir.

not: onlardan biriyim yoksa sabahın bu saatinde normal bir insanın ayakta işi ne?
an itibari ile sayıları 315 e dayanan vatanseverlerdir.
(bkz: güneş doğmadan uyuyamamak)
Haksiz muamele goren yazarlardir. Ruh hastasi falan ayip olmuyor mu. Ayda yilda bi erken kalktik gordugumuz su muameleye bak. Yakarim bu sozlugu !
Ruh hastası değildir kendince nedeni vardır.
başlık açan ruh hastalarıdır, arada kendilerini de kaynatır küfrü kallavi yerler, gece bekçisi falan değilseniz yatın uyuyun oğlum yarın kurtarırsınız memleketi denilesi tiplerdir.
sözlüğün nerden nereye geldiğinin göstergesi başlıktır. zamanında 6 kişinin zor online olduğu, gece boyunca sözlükte kalınınca eğer tek başına online isen online kişi sayısı yerine nicknin yazdığı efsanelerin dolaştığı zamanlardan, günün en olmadık saatinde 150 küsür kişinin online olduğu için ruh hastası ilan edildiği zamanlara gelinmesidir.

(bkz: 6 yazarla sözlük dönmez kardeş)
700-1, yani ben dışında hepsi maldir.

Kahiri ekseriyeti kemlistlerdir.
cogu sahur yapan yazar kardeslerimizdir..
Ne yaptığı belli olmayan 200 kişi grubuna dahil olup, yazmak yerine entry okuyan yazarları içeren online kişi sayısıdır.
Kendimi ifşa ettim kaldı 199.
sözlüğün altını açık bırakıp bakkala gidenlerde varmış aralarında.
(bkz: Format siken birligi)
ne var amk?

pardon 180 adet yazardır.

bu başlık silinir.
Sabahlayan tayfa.
işsiz olan 180 kişidir.
Issiz degillerdir.

Bi elim sikimde bi elimde marijuana rap yapmaktayız.