bugün

istenmekle kalınıp asla söylenemeyenlerdir.
onun kim olduğuna bağlıdır.
senin ben amına koyim hilmi abi hala ödeyecen borcunu.
(#17657107) yarısı benim söyleyeceğim kelimelerle başlamış.

ben ''senin a....koyum, gittiğin gününde!'' derdim.
"gel evet de mutlu olalim" diyecegim de neye evet desin? o degil de keske beni sevse. yok iste olmuyor.
Ben sana aşıktım bana neden abi dedin ha?
(Sevdiğim kız bana abi dedi)
ben bu yazıyı sana yazdım da söyledim ben her şeyi.
allahsızın kitapsızın tekisin.
Nerdeysen çık artık karşıma.
işe yeni başlayan arkadaşın gözlerindeki heyecanı gördüğümü söylemek istedim ancak bayan olduğundan yanlış anlayabilir diye vaz geçtim.
söylendiği halde işitilmemiş gibi davranılanlardır.
cok picsin sevgilim ve seni yerden yere vurmak, dove dove sevmek istiyorum. (yemediginden diyemiyorum. o ayri mesele.)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
En güzel anlarda trip atınca "senin geçmişini s...."diyemedim.
''Sen beni arkadaş olarak görüyorsun ama ben seni seviyorum.''

Asla söylenmemesi planlanan ama günün birinde bir yüreğe sığamadığı için söylenmek zorunda kalınan cümleler bütünüdür.
Haydi gel kaçalım
Neden korkuyorsun anlamıyorum. Reddedilmekten mi? Bence korkma. Sevgili "o" bu sana ilk ve son çağrım. Hayatı erteleme.
açeydim kollerimi gelme diyeydim de gelmeyeydin.bi geldin ev bulaşıktan geçilmiyor nasıl bir yaratıksın akşama kadar yemek yemişssin.insan makinaya yerleştirir bari ayıp ayıp diyemedim.
naber len godoş.
(bkz: o kim)
o yanındaki sevsin seni benim kadar gerizekalı. hayır bir de kız çirkin güzel olsa tamam dicem çirkinsin kızım beğenmiyor çocuk seni. Yok yani kendime sen busun ondan gitti diyeceğim bir neden. harbi aklını siktiğim neden gitmiştin sen ? yapamıyoruz ayaklarına sokayım senin neyi yapamıyoruz lan biz ? sevmiyorum deseydin daha çabuk unuturdum inan çünkü soğurdum senden. ya şimdi Allah belanı versin lan. Anan sıçmış seni vallahi sıçmış.
bana yaşattığın bu tarifsiz çaresizliği umarım asla yaşamazsın. sana hissettiklerimi hiçbir zaman anlamayacaksın, bu üzüyor beni. beni asla istemiceksin ve sevmeyeceksin. ama yine de;
seni seviyorum birtanem.
seni korkmadan , ürkmeden, bütün bilinmezliklerinle sevdim.
seni hala ilk günkü kadar çok seviyorum dön artik.
çık git hayatımdan! defol!